Question Kust osta geeniproove enda testimiseks?

jvfuyfutfoytf87t

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tahan kasutada Crispr-geeniteraapiat enda peal, kuid Odini sait müüb ainult bakteritega mängimiseks mõeldud komplekte. Kust ma saan osta kasulikke geene?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Crispri meetodid, kuigi need on kasulikud ja väga lihtsad kasutada initsiaatorite poolt, on siiski väga keerulised. Kas teil on kogemusi sünteetilise bioloogia valdkonnas? Kas te teate erinevaid geenis esinevaid elemente, mis määravad selle ekspressiooni intensiivsuse ja tingimused? Mida te teate geneetilisest koodist, koodonite optimeerimisest, praimerite disainist, kloonimis- ja ekspressioonivektoritest, CRISPR-Cas9 kompleksi struktuurist? Need ei ole juhuslikud sõnad, need on kõik mõisted, mida peate täielikult omandama, enne kui saate edukalt transfekteerida imetajaraku, rääkimata teie enda rakust.

Et saada soovitud geen, peate kõigepealt leidma selle järjestuse geenide andmebaasist, mis on väga lihtne ja vabalt kättesaadav internetis, samuti sobiva promootori, kleepima need kaks elementi kokku, samuti PCR-primerid (koos restriktsioonikohtadega, mis on mõeldud restriktsiooniensüümide poolt seedimiseks), ja saatma selle kohandatud DNA-sünteesi ettevõttele. Neid on hunnik, mõned on palju odavamad kui teised.

Vastasel juhul võiksite osta ainult promootori ahelat ja saada oma huvipakkuva geeni PCR abil looduslikust allikast või osta geen otse, kui see on tavaline, nagu näiteks luciferaasi süsteem (kuid miks te tahaksite pimedas helendada lol)

Seejärel saate sisestada selle CRISPR-plasmiidi ning sobiva juhttranspordi, et sihtida konkreetset kohta genoomis.

Sa võid vaadata youtube kanalit "the thought emporium", mis tegi sellise eksperimendi ise, kuid KINDLASTI uuri oma projekti vähemalt paar aastat enne selle läbimist
 

jvfuyfutfoytf87t

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid vastuse eest. Ma ei ole veel asjatundlik, kuid olen hiljuti saanud palju raamatuid geneetika ja Crispri kohta. Kas on olemas nendele teemadele keskenduv süvaveebifoorum? See oli lähim, mida ma leidsin.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Noh, mitte minu teada. Ma ei saa kahjuks saata teile mitteavalikku teavet, ilma et ma ennast doxida, kuid kui te kavatsete seda korralikult uurida, siis minge edasi, ja kui teil on küsimusi, võite mulle igal ajal siin PM-i tulistada, kui teil on küsimusi.
Selliste küsimuste puhul on selge veeb ilmselt koht, kuhu minna, olen üsna kindel, et kõik teie küsimused on juba ühel või teisel viisil teadlase poolt vastatud. Veelkord, kui teil on veel küsimusi, ärge kartke mulle PM-i saata!
 
Top