Looking for a vendor Kust ma saan elavhõbeda fulminaati

Ahilas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Kust ma saan elavhõbeda fulminaati?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kui olete ELis, mul on laos elavhõbe II atsetaat ja elavhõbe II oksiid, töötab sama nagu kloriid amalgaami jaoks. või metallig Hg, kui soovite.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
ma ei ole kunagi näinud kedagi, kes müüb kergesti kättesaadavaid lõhkeaineid.
Prekursorid, ok, kuid lõhkeainete müümisel investeerivad õiguskaitseorganid tohutult raha ja energiat nii müüja kui ka ostjate jälgimiseks
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Ma arvan, et ainus viis elavhõbeda fulminaadi saamiseks on seda ise valmistada. Elavhõbeda fulminaat on aga ohtlik ja mõistlikult plahvatusohtlik, võite kaotada sõrmed, nägemise ja lisaks sellele saada elavhõbemürgistuse, nii et olge teadlik.

NileRed tegi video elavhõbeda fulminaadi valmistamisest, reageerides kontsentreeritud lämmastikhappe ja elementaarse elavhõbeda, need reageerivad absoluutse etanooliga.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
meie onu on tegelikult kirjutanud raamatu sellistest asjadest: Onu Fester's Home Workshop Explosives .....

lisatud allpool
 

Attachments

  • 4PHh8JK9Zr.pdf
    500 KB · Views: 833

drZarah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Saate seda hõlpsasti sünteesida. Anorgaanilise keemia alused.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Soovitan kõigile tungivalt vältida elavhõbe(II)fulminaadi saatmist. See on väga tundlik hõõrdumise suhtes ja võib veo ajal kergesti plahvatada. Kui te tõesti tahate seda sünteesida omaenda kontrollitud keskkonnas. Lõhkeained ei ole naljaasi ja eriti see. Nagu teised on öelnud, peaks seda käsitlema onu Fester'i raamatus Home Workshop Explosives.

Juhuks, kui te sattusite segadusse ja tahtsite teha elavhõbeamalgaami - selleks ei ole sellest ühendist palju kasu. Selle asemel peaksite kasutama kas elavhõbe(II)kloriidi või elavhõbe(II)nitraati:

Reageerige elavhõbedat kontsentreeritud lämmastikhappega (68%+) kuni lagunemiseni ja aurustage seejärel ~102 °C juures nitraadisoola saamiseks. Kloriidsoola puhul kuumutada kuiva elavhõbe(II)nitraati ~250 °C juures, kuni see muutub elavhõbe(II)oksiidiks (oranž/punane värvus). Jahutatakse toatemperatuurini, reageeritakse kontsentreeritud soolhappega ja aurustatakse, et saada elavhõbe(II)kloriid.

Pidage meeles, et mis tahes elavhõbeda baasil valmistatud ühendi kuumutamine võib sublimatsiooni tõttu eraldada mürgiseid aurusid.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ei tea, miks keegi tahaks elavhõbeda fulminaati, aga peale oletuse, et sa nägid seda breaking badis ja mõtlesid "kust ma saan elavhõbeda fulminaati", ma ei saa aru, miks sa seda tahaksid. Kui see on sellepärast, et jääge sellest eemale, lõhkeaineid ei tohiks ilma vajalike teadmisteta käsitseda ja see ei ole isegi ohutu lihtsalt alustuseks.
 
Top