Kust leida usaldusväärne VPN-teenuse pakkuja?

davidliam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tere kõigile, viimasel ajal on mul olnud probleeme oma praeguse VPN-teenusega, mul pole aimugi, miks see pidevalt ise lahti läheb ja see on tõesti hakanud häirima ka minu tööd. Keegi minu tuttav rääkis mulle sellest rakendusest nimega VPN for Windows. Kas keegi siin on seda kunagi proovinud?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
VPN-il on mõnikord võimalus lahti ühendada. Kas olete kuulnud Kill Switch funktsioonist? Kill Switch katkestab andmeedastuse, kui VPN-i ühendus mingil hetkel katkestatakse.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Kiire ja usaldusväärse VPN-i jaoks, mis ei hoia mingeid logisid teie ühenduse kohta, võin teile soovitada ainult Mullvad VPN-i, mis on offshore põhinev VPN, hind kuus on midagi 5$, mis on taskukohane kõigile, ma oletan, et
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Palun kasutage Mullvadi ja tasuge XMRi kaudu.

See on tõsiselt ainus VPN, mida ma soovitan kasutada.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3

Nad aktsepteerivad vist ainult BTC-d
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mullvad ja PP on parimad
 

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma arvan, et ainult oma vpn-server
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Expressvpn on natuke kallim kui teised ( https://www.expressvpn.com/order), kuid põhineb offshore , nad on ka väga kuulus oma no logs poliitika + neil on kill switch võimalus



Nagu me 2017. aasta jaanuaris Türgi ametivõimudele teatasime, ei ole ExpressVPNil ega ole kunagi olnud klientide ühenduslogisid, mis võimaldaks meil teada, milline klient kasutas konkreetseid uurijate viidatud IPsid. Lisaks ei olnud meil võimalik näha, millised kliendid kasutasid Gmaili või Facebooki kõnealusel ajal, kuna me ei hoia tegevuslogisid. Usume, et uurijate poolt läbiviidud VPN-serveri arestimine ja kontroll kinnitas neid punkte.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
lihtsalt küsimus...
peame kasutama VPN-i kogu aeg? või ainult riskantsel saidil...
muidu Tor ei ole piisav?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
VPN-teenusepakkuja kasutamine tavaliste brauserite abil surfamiseks tugevdab teie privaatsust, kuid te peaksite võtma veelgi rohkem meetmeid, et teie kohta ei kogutaks kogu aeg andmeid. Saitidel, kus olete registreerunud oma tegelike andmetega, ei ole vaja kasutada VPN-i.
TorBrowser on alati hea valik, täiendava VPN-iga saate oma Tor-võrku minevad andmed krüpteerida ja teie Interneti-teenuse pakkuja ei tea, et kasutate Tor'i. See on lisaturvalisus, selleks tuleb kõigepealt luua VPN-ühendus ja seejärel käivitada Tor-brauser, seejärel kasutate Tor'i üle VPN-i.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Jah... Tor jooksul VPN on üsna ohutu, kuid tõesti aeglane...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Täname nõuannete eest
 

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vip72 parim bruh uskuge mind
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
https:// myvpn.run/

See programm on kasulik isikliku VPN-serveri kiireks konfigureerimiseks.


Konfigureerige ükskõik milline server turvaliste protokollide L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks kaudu ühe puudutusega.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja kuidas see anonüümseks teeb? Pole mingit vahet, kas ma kasutan oma IPS-i või VPN-serveri host'i, mille eest olen maksnud.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Privaatne internetiühendus aktsepteerib maksmiseks krüpto ja ei nõua isikuandmeid. Nende No Logs väide on ka mitu korda kohtus proovile pandud ja ilmselt on selle legit.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Millegipärast kahtlen ma, et USAs asuva ettevõtte peakorteriga nähakse selle riigi seadustega ette midagi hoopis teistmoodi.
Ja teiseks on mul selle teenusepakkujaga piiratud sidemed. Kuidas nad kontrollivad, kui palju ühendusi ma samaaegselt tegin, kui puudub logi? See on vale, et nad logivad teid ja teie IP-d.
Krüpto ei ole anonüümne, sa pead maksma paysafecardiga või võrreldava või sularahaga ümbrikus.
Ärge uskuge kõike, mida VPN-teenuste pakkujad ja ajakirjandus, mis teatab neist.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Ma tunnistan neid riske ja isiklikult jään Tor'i kasutamisele, kuid OP küsib konkreetselt VPN-i kohta ja minu arvates on seal tõenäoliselt kõige turvalisemaks valikuks privaatne Interneti-ühendus.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
On olemas paremaid pakkujaid.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Milline on teie arvamus NordVPNi kohta?
 
Top