Question Mis oleks tulnud kõige lihtsamalt kodus valmistatav stimulant?

martincrackman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Tere. Ma tutvustan ennast, öeldes, et ma jäin modafiniili sõltuvusse, sest pärast umbes ühe aasta pidevat kasutamist (200mg / päevas) lakkas see kuidagi töötamast. Nii et ma suurendasin neid, pool aastat möödus ja nüüd võtan mitu tabletti päevas. Olen leidnud, et suuremates annustes hakkavad selle mõjud muutuma sarnaseks amfetamiinide omadega. Kuid mitmel põhjusel ei saa ma modafiniili nii jätkata. Algselt määras mu eriarst seda mulle stressist põhjustatud üldise väsimuse vastu, kuid nüüd ei taha ta, et ma seda enam võtaksin, sest ta kardab südame- või ajukahjustusi.
Nii et ma püüan ise amfetamiini või amfetamiini toota. Mul on seda vaja, et asjadega hakkama saada.
Mul on null laboratooriumi varustust, kuid ma võin hankida kõik, mis on vajalik. Minu keemiateadmised on vähe, kuid ma loen raamatuid ja kogu siin esitatud teavet. Mul on laboratooriumi loomiseks vajalik ruum. Ma keeldun ostmast jama tänavalt.
Kust ma peaksin alustama?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hi,i like your question man.thats what im wanting to figure out as well.ready to buy whatever lab equipment here as well.i just need the chemist.lol.good luck to you,im here to look it through myself.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kõige lihtsam on ilmselt amfetamiini p2np abil boro redutseerimise kaudu amfetamiini
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
On üsna palju, mis on
1 reagent ja 1 reaktant ja 2 lahustit ja võib-olla krüsralisatsioon või võib-olla protoneerimine ja ekstraheerimine. Kui te võiksite osta fenüül mAgnesiim bromiidi või muid grignardeid. Ma arvan, et kaaliumpermanganaat kindlasti liitiumpronksi
 
Top