Question Mida teha, mida teha (selle keemiaga)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
X6j4JrvpmK
See on teie isa, sadu asju, b fenüületüülamiin (2-fenüületüülamiin) Ma olin toidulisandite poes ja nägin seda ja ostsin selle põlvejooksuga, sest mul oli sularaha ja nad ei tohiks seda minu teada müüa. Ma jäin kogu öö murdma ja püüdsin leida midagi head, mida sellest teha. Ma lugesin lugusid alfa-metüülimisest formaldehüüdi kaudu, folkloori tseesumkatalüsaatorist. Ma nägin tegelikku kirjutist, mis teeks mingi fentanüüli analoogi..... Aga ma ei ole piisavalt kogenud, et kirjutada oma protseduur 0-st. Mind huvitab, et minna kiiremini, aga mitte " tõsta oma vibratsiooni" phikal stiilis. Plus kui ma saaksin vältida retrosünteesi, siis eelistaksin seda. Kui ma pean, siis pean, aga ma ei tea kuidas, omal käel. Keegi soovib mulle head suunda näidata? Ma ei palu kätt hoida, ma teen töö ja matemaatika. Ma lihtsalt ei leidnud head kohta, kust sellega maha hüpata. Ilmselt oleks pidanud otse 1900-1930 patentide juurde minema.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
I dont no 100% te kasutate seda metüülamiini asemel p2p sünteesi snd selle suppose gibe teile dmeth. Racemic asemel vaadake seda reddit'is üles
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ma olen skeptiline. See võib olla tõsi 1-fenüületüülamiini puhul, kuid tegemist on 2-fenüületüülamiiniga. Ma olen pärast seda postitust lugenud mõned viisid, kuidas seda metüleerida mõneks huvitavaks kemikaaliks, kuid ma ei ole seda veel proovinud. Dimetüülfenüületüülamiin kõlab nagu met, kuid tegelikult on see paar sorti jama. Ma liigun oma uusima purjus ostu juurde, mida ma selle proprionhappega teen? Ma olen näinud väga seotud marsruute propriofenoonile, 4-metüülpropriofenoonile, efedroonile ja efedriinile...siiani
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Võite teha reduktiivset aminatsiooni, kuid tooteks saab amfetamiin, lõhenemine toimub lämmastiku juures.
Proprioonhappe raud II sool või kaltsiumsool + bensoehappe sool -> kuivdestillatsioon -> propiofenoon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Noh Noh, aitäh vihje eest, amfetamiinist metamfetamiiniks on hästi tuntud alküülimisreaktsioon. Ma arvan, et ainuüksi roodiumi arhiivis on 2 marsruuti
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Kuigi enamasti nimetatakse "formüleerimine" on lihtsalt reduktiivne aminatsioon formaldehüüdi, kõige parem teha para-formaldehüüdiga, mida on palju parem käsitleda ja aitab vastu ülealküülimise vastu tertsiaarsele amiinile.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Keemiat ei ole mulle keegi õpetanud, seega võin ma öelda halogeenimine või võin öelda kloorimine võin öelda alküülimine või metüülimine. Ma tean, mida see tähendab, lihtsalt ei kasuta neid mõisteid õigesti. Kas see on fenüülosa või on see aromaatne benseenool? See kõik on minu jaoks merevaikne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ka teine uuendus, kingdraw, mis on saadaval rakenduste poes, teeb retrosünteesi ( ja sünteesi ennustamine koos kõrvalreaktsioonidega) see on ilmselt 10% lihtsam kui reaktsiooni kirjutamine 😀, mida tuleb trikitada, et arvata, et te ei tee ravimeid
 
Top