Question Milline ravim võib mind hästi magama panna

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Milline ravim võib mind hästi magama panna
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
203
Reaction score
206
Points
43
Vastus sõltub alati põhjusest, miks te peate piisavalt magama. Kuid siin on ligikaudne loetelu ravimitest, mida kasutatakse unehäirete korral.

Bensodiasepiinid: Bensodiasepiinid, nagu diasepaam (Valium) ja temasepaam (Restoril), suurendavad gamma-aminovõihappe (GABA) nimelise neurotransmitteri toimet. GABA aitab pärssida neuronite aktiivsust, mille tulemuseks on rahustav ja rahustav toime, mis soodustab magamaminekut.

Mitte-bensodiasepiini retseptori agonistid: Need ravimid, sealhulgas zolpideem (Ambien) ja eszopikloon (Lunesta), suurendavad samuti GABA toimet, kuid toimivad spetsiifilistel retseptoritel, mida nimetatakse GABA-A retseptoriteks. Neil on sarnased sedatiivsed omadused nagu bensodiasepiinidel, kuid nende toime kestus on tavaliselt lühem.

Melatoniini agonistid: Melatoniin on hormoon, mida keha toodab looduslikult une-ärkveloleku tsükli reguleerimiseks. Ravimid nagu ramelteoon (Rozerem) imiteerivad melatoniini toimet ja aitavad reguleerida unemustrit, eriti ööpäevase rütmi unehäiretega inimestel.

Oreksiini retseptori antagonistid: Orexin on neurotransmitter, mis osaleb ärkveloleku edendamisel. Ravimid, nagu suvorexant (Belsomra), blokeerivad oreksiini toimet, soodustades une, pärssides ärkamist soodustavaid radu ajus.

Antidepressandid: Teatavaid antidepressante, nagu trazodoon (Desyrel) või amitriptüliin (Elavil), määratakse mõnikord väljaspool ravimi märgistust nende rahustava toime tõttu unetuse ravimisel. Need ravimid võivad toimida, mõjutades erinevaid neurotransmittereid, sealhulgas serotoniini ja noradrenaliini, mis võivad mõjutada unemustreid.

Antihistamiinid: Mõned käsimüügiravimid sisaldavad antihistamiine, nagu difenhüdramiin (Benadryl) või doksüülamiinsuktsinaat (Unisom). Neid ravimeid kasutatakse peamiselt allergiate raviks, kuid need võivad põhjustada ka uimasust, mistõttu on need kasulikud lühiajalise uneabi andmiseks. Siiski võivad need põhjustada järgmisel päeval unisuse ja kognitiivsete võimete halvenemist.

Barbituraadid: Barbituraadid, nagu fenobarbitaal, on pikka aega kasutatud rahustavate-hüpnotiseerivate ravimitena. Nende kasutamine on siiski vähenenud ohutusprobleemide ja ohutumate alternatiivide kättesaadavuse tõttu. Barbituraadid toimivad GABA retseptoritele, tekitades rahustava toime, kuid neil on võrreldes teiste uinutitega suurem üleannustamise ja sõltuvuse oht.

Taimsed toidulisandid: Teatud taimseid toidulisandeid turustatakse nende võimaliku uinutava toime tõttu. Näidetena võib tuua valerianijuurt, kummelit ja lavendlit. Kuigi mõned inimesed võivad leida neist abi, on nende tõhususe kohta vähe tõendeid ning nende ohutus ja kvaliteedikontroll võivad olla erinevad. Enne taimsete toidulisandite kasutamist magamiseks on soovitatav konsulteerida tervishoiutöötajaga.

Mina soovitaksin alustada viimastest ning antidepressante ja barbituraate ei tohiks üldse kasutada unetablettidena. Keerulistes olukordades, mis on seotud kesknärvisüsteemi aktiveerivate ainete kasutamisega, võite pöörata tähelepanu bensodiasepiinidele. Neid tuleb aga kasutada ebaregulaarselt ja rangelt annuseid järgides.

Oluline on märkida, et kuigi uinutid võivad olla lühiajaliselt tõhusad, soovitatakse neid üldiselt ajutiseks kasutamiseks. Pikaajaline või liigne unetablettide kasutamine võib põhjustada tolerantsust, sõltuvust ja muid kahjulikke mõjusid (v.a. võib-olla ravimtaimed).
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Kasutab pikka aega unetablette = need toimivad hästi, kuid hiljem ei lähe magama nagu tavaline inimene. Nüüd ma ei võta ravimeid - ainult 15mg melatoniini ja see on üsna parem kui bensodiasepiinid, mis muudavad sind zombiliseks.

Tervitused
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Ma kasutan üsna väikest THC-doosi. Lihtsalt selleks, et vältida igasugust uimastamist. Toimib suurepäraselt.
Muidu...Melatoniin.
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kuidas soovite oma THC-d magamiseks tarbida?

Tavaliselt suitsetan seda, kuid mõtlesin, et ühel päeval segan ka mõnusat jooki mingi vedela THC-ga...
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Noh, sest ma olen maapähklivõi/šokolaadisõltlane. Ma teen ise oma komme.
Lihtsalt haarasin poest mõned kommivormid. Reeces maapähklivõi (kommide valmistamiseks mõeldud laastud)
ja segan sisse oma eelnevalt valmistatud kaane kookosõli. Lõpptoode=väikesed patukad või karud.
Ma ei söö neid igal õhtul. Võib-olla paar korda nädalas.
Teen ka mõned, mis on šokolaadi ja reecesi kihiga. Siis lisan kihi purustatud pekaanipähkleid või maapähkleid.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Oh pask :D Kas sul on selle kohta kviitung, mille sa mulle saadaksid? Kuna ma ei söö teiste poolt valmistatud söödavaid toiduaineid, siis peaksin seda ise tegema :D :D
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Mul ei ole tegelikult ametlikku retsepti, kuid ma võin selle teile ette panna.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma võiksin alla laadida ühe veebist kanepi kookosõli jaoks, kuid tahaksin näha, kas te lisate sellele mõned keerdkäigud.
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Ma teen oma Canna infusiooniga kookosõli üks või kaks korda aastas.
Nii et ma saan teha, mida iganes ma tahan. Hoida seda suletud purgis. Nagu vasakul.
 

Attachments

  • MEIHPWGXrb.PNG
    MEIHPWGXrb.PNG
    1.1 MB · Views: 102

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Siis ostan neid. Sulatan neid ja segan aeglaselt oma kanepiõli sisse. Mõnikord sulatan samaaegselt ka šokolaadi ja infundeerin selle oma kanepiõliga. Šokolaadi jaoks. Kasutan lihtsalt sarnaseid šokolaadilaaste, mis on mõeldud kommide valmistamiseks. Ma arvan, et "kommide valmistamiseks mõeldud" on oluline.
 

Attachments

  • YMOstf8Rgy.PNG
    YMOstf8Rgy.PNG
    240.5 KB · Views: 88

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Siis lihtsalt valage see minu vormidesse. Mis on näha esimesel pildil paremal. Üks baaride ja üks karude jaoks.
Ma sain karu vormi algselt selleks, et proovida teha kummikuid.
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
See erineb sellest, millist mg ma lähen. Ma lihtsalt bust out the ole kalkulaator. See ei ole siiski täpne.
Ma arvan, et iga on 10-12mg ühe baari/karva kohta.
Pean välja logima ja tööle minema, kuid ma püüan hiljem postitada üksikasjalikumat infot.
 

W0lfbyte

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2023
Messages
22
Reaction score
13
Points
3
Melatoniin on minu jaoks varem hästi toiminud. Kuid nüüdseks söön ma rangelt 5-10mg THC / CBD 1:0,5
umbes ja tund enne magamaminekut. Ma ei tõuse enam keset ööd üles ja saan korraliku 6-8-tunnise une.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Ma tahaksin tõesti süüa THC enne magamaminekut, kuid saan ainult CBD tõttu, kui ma võtan THC enne auto kasutamist, siis mõistetakse mind süüdi sõiduki juhtimise eest, kui olen narkootikumide all. See imeb siin ja sa võid minna vangi a samuti joobes olemise eest.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vana hea kanepi :)

Ma armastan Strawberry Short Cake Cali Weed Strain 'i magama, see maitseb sõna otseses mõttes nagu maasika lühike kook ja tabab sind nagu rong täiskiirusel :D
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
1 liiter õlut ja sa magad nagu laps😌
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
muutub üsna kiiresti igavaks ja õlu muutub nagu vesi :D :D
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Peaks võtma hennesy)
Või proovida valerianit koos šampanjaga)
Aga seda on lihtne üle doseerida, lõpus tunnete end nagu köögivilja)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vana hea Henny :D

Uneks jään ma oma rohu juurde, põnevuseks jään ma oma kokaiini juurde...ma olen lihtne mees :D
 
Top