Question Milline on parim viis narkootikumide hävitamiseks autos? Põletada neid, visata neid happesse...?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Mul on nii palju jätkuküsimusi selle kohta.

Mida te täpselt mõtlete, andke meile stsenaarium, miks see oleks vajalik?

Parimad tervitused
 

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
See tähendab, et kui on vaja kiiresti hävitada tõendeid
Näiteks näete, et politsei jälgib teid
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Aga kõik huumor kõrvale:
enne, kui te happega ja tulega asju teete, veenduge, et ravimid ei ole enam taskus!
Jääge säästma! Ja võib-olla eemal sõidukitest ja narkootikumidest, ei saa noormeeste kohta.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Minu mees,

Niisiis, politsei jälgib teid ja teie esimene mõte oleks süüdata narkootikumid või valada üle happega?

Sa vist teed nalja?

Visake see lihtsalt aknast välja või peitke see, need on teie kaks ainukest teostatavat võimalust.
 

phwillip

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
Tahate tõelist holyfieldi vastust? Siit leiad. Sõitke oma sõidukis heeliumipaagiga ringi. Laske oma jama siduda 2 või 3 õhupalliga, kui olete ülimalt närviline. Kui näed, et need tuled põlevad, lase lihtsalt lennata. Lihtsalt veendu, et sa ei ole puude all. Tere tulemast!
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Lihtsalt unustage, et teil on midagi ja teid ei tõmmata üle.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
põletada neid ja teil on mürgine gaas ei ole arukas filtreerida läbi söe ja nad ilmselt aru saada läbi põletusanalüüsi- visata neid happes ja nad ilmselt lihtsalt analüüsida ehitada tooteid ja arvutada ravimi kogus vale ja anda teile rohkem ..... tal on õigus visata välja või stealth see, kui selle kogus sa ei suuda ellu jääda tarbida või oksendama kiiresti enouth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pakendage need termiiti keraamilises konteineris pagasiruumis, viige süüturist (elektriline tikk, magneesiumpael, 9v patarei) juhe juhiistmel asuva lüliti külge.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Huvitav mõte kindlasti ja see on nii mõttekas!

Kas see on teooria või on teil selle kohta praktilisi kogemusi?
 
View previous replies…

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ma mõtlesin ka termiit aga ikkagi mida wil sa teha gaasi devoloped sees konteiner kui sa filtreerida see sees süsi või midagi.. ma kihla hea labor saab pakendada, et läbi massispektromeetria vaadates kui palju aatomeid on seal ja sa basicly võib arvata, mis sees. võib-olla see oleks vaja hea pea tuvastada või õige arvata, kuid nad defitnetly kontrollida teid kogu ülejäänud elu ja paljudes riikides selle nüüd seaduslik teha 3 kuud 24 tundi insestigation ja sa ei näe neid kunagi.. nii et kui nad leiavad vähe narkootikume kurat kutsuda advokaadi maksma ja kõik hea. aga kui sa teed midagi sellist politsei on nii huvitatud, et saada teid, sest ta mõtleb... suur ma saan rohkem raha .... kui ma oleksin politsei ma definetly tahaks teada kõike, mida sa teed. ja helistada kõrgemate õiguskaitse dea mida iganes kontrollida teid.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Isegi kui see oleks nii, et seal on narkootikumijäägid, mida te olete tabanud narkootikumide jääkide ja mitte kokaiini tellisega
 
Top