Question Mis on toote müügihind ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Milline on 1kg JWH-018 müügihind ?

Milline on 1kg Alprazolaami müügihind?

Milline on 1kg psilotsiini müügihind ?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Jah muidugi ma proovisin seda. Aga seal ei ole teavet lahtise hinnakujunduse kohta. Nagu te müüte Amph @ 2500/kg nagu tootja
Kas te saate selgitada, kuidas see sõltub sellest tegurist kui lahtiselt tootja ?
Nagu te müüte Amph kogu maailmas sama hinnaga.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kõigele on hinnad olemas, võib-olla mitte otse clearwebis või darkwebis, kuid võite leida tootjad ja kasutada oma kujutlusvõimet, kuidas saada neilt hinnad lahtiselt.

See on väga lihtne ja kõik on seotud töökogemusega. Võtame näiteks tassi kohvi kohvikus.

Täpselt sama tassi kohvi hind ei sõltu ainult kohviubadest, vaid ka ostukuludest, personalikuludest, rendikuludest, hoolduskuludest ja paljudest muudest teguritest.

Šveits:

rendi hind: 10$
Töötajad: 10$
Kohvioad: 10$
Hooldus: 10$
Tassitäie kohvi hind: 3$

Hiina:

Rent: 7$
Töötajad: 7$
Kohvioad: 7$
Hooldus: 7$
Kohvitassi hind: 1.5$

Hind võib erineda, kuid kohvi kvaliteet on täpselt sama, sest iga riigi inflatsioon ja maailma inflatsioon mõjutavad seda. See on teie jaoks väga lihtsustatud näide, kuid ma loodan, et saate minu mõttekäigust aru.

Lugupidamisega
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
Noh seened on meil 3 liiki, mida siin müüakse, kuid neid müüakse untside kaupa. Ma olen tegelenud ainult kuldse peaga ja ma ostan neid 200 dollari eest untsist ja müün üldiselt 325 dollari eest.
Alprasolaami olen ostnud ainult Xanaxina ja hind on laias laastus. Baaride ja singlite hulgimüük umbes 30 senti milligramm lahtiselt.
Cannaboidid on enamasti tehtud siin ja erinevad hinna poolest suuresti sõltuvalt tüvest ja qaulity'st, liiga palju, et siinkohal öelda.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Xanax minu määratlus lahtiselt on vähemalt 1 paat. Paat on termin 1000.
 
Top