Question valerfenoon

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
kas keegi oskab soovitada tarnijat,võib-olla Ameerika Ühendriikides mulle palun,aitäh!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Soovitan tungivalt ise teha seda Friedel-Craftsi atsüülimise kaudu benseeni valeroüülkloriidi ja veevaba AlCl3-ga... see õpetab teile palju (peate kahjuks vac-destillatsiooni tegema)... Olen kindel, et leiad soovitud ühendile oma allika, kuid hoiduge bromitud vaheproduktist, mis on koleda lakriminaatoriga (nagu relvade puhul)... Palju õnne!
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
oh my,thanks for speedy reply.now im scared.theres nothing wrong with being taught,but im a little overloaded on the chemistry behind what i want to synthisize;that is getting the valerphenone in its complete state.basically right now i know very very little.lubage mul küsida seda, kuidas saaks keegi teada, et hes umbes saada bromitud vaheaine?on see eriti teatud müüjad seda?ma võib olla üle minu pea selle,kuid ma ei anna tõesti midagi.ok silma ärritav ma saan, et nüüd,kuid im natuke kadunud vaheaine sõna kasutamine,kas sa palun elborate.thanku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
palju parem on osta juba halogeenitud kraami ja liigutada see kiiresti reaktorisse, mida te hästi sulgeda ja siis reageerida amiiniga vastavalt meetodile, mida te armastate (on palju valida)
 
Top