Question etanooli kasutamine käte desinfitseerimisvahendist?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kas ma võiksin pseudoefedriini ekstraheerimiseks sudafed-pillidest asendada jäätumisvastases vahendis leiduva metanooli käte desinfitseerimisvahendi etanooliga (75% etanool)? Kas see annaks sama tulemuse?
 

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tänan Sweswe. Kas ma pean seda ainult üks või kaks korda destilleerima?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Metanool ja etanool ei ole sama. Metanooli saate tõenäoliselt välja tuuleklaasi pesuvedelikust või soojusgaasi jäätumisvastasest ainest või piduripuhastusvahendist
 

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Frit Buchner Proovisin otsida internetis jäätumisvastaseid aineid ja klaasipesuvahendeid, milles on kohalikul tasandil metanooli, kuid neis ei ole märgitud, kas neis on metanooli või mitte. Thats miks ma küsisin käte desinfitseerija kui alternatiiv tänan, et osutasin sellele ma olen algaja keemik mul on palju õppida hindan seda. Ma tean, et HEET Gas-Line Antifreeze töötab, kuid nad ei müü seda enam minu riigis.

Kui ma leian metanooli sisaldava toote, pean ma seda tuuleklaasi pesuvedelikku destilleerima, et eraldada metanooli teistest kemikaalidest, eks? Lihtsalt topeltkontroll tänan teid veelkord väga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Üldiselt jah, te peaksite seda destilleerima ma otsin MSDSi, et kinnitada, millised kemikaalid on milleski ja millises kontsentratsioonis. Mõnikord saab värvi lahjendajat, mis on puhas metanool
 
Top