Question pasta ei sadestunud, see muutus lihtsalt siniseks, mis võib olla valesti?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
a anum p2np , nabh4, cucl2 ---> a õli

Tegin nädalavahetusel kaks sünteesi. Jälgisin kõike samm-sammult. Täna tahtsin proovida (atsetoon ja väävelhape). Pärast väävelhappe lisamist muutus segu lihtsalt siniseks ja reaktsioon lakkas. Milles võib olla probleem? Kas kellegil on midagi sarnast juhtunud?
 

Attachments

  • p4IcZaBETo.jpg
    p4IcZaBETo.jpg
    3.5 MB · Views: 106
  • RgpZE1PFw7.jpg
    RgpZE1PFw7.jpg
    5 MB · Views: 87
  • 8dgFuH2lrX.jpg
    8dgFuH2lrX.jpg
    3.5 MB · Views: 81
  • jTbL1qYyED.jpg
    jTbL1qYyED.jpg
    4.8 MB · Views: 91

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Im sorry, kuid ausalt öeldes ei saa ma teid aidata, see võib olla palju erinevaid asju ja kõik reaktiivid ja sammud tuleks selgelt selgitada, et näha, kas on tehtud mõni viga.
Umbes pildid ma ei näeebñ midagi sinist, kuid oleks midagi seotud cucl2 kuid Im ei ole kindel.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Jälgisin siinset kirjeldust. jälgides täpselt kõike. Ipa aurustub, ma valan segu rotovapist välja, õli hakkab jäätuma, toimub muutus: alkoholi lõhna ei ole, kuid see jääb tarretunud olekusse. Saan aru, et vaba alus vajab alkoholi sadestumiseks.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ma ei maganud kogu öö. see, mida mu sõber tahtis koguda, oli 2 x 1 liitri õli, see ei sisaldanud IPA-d ega muid alkoholitooteid. IPA oli täielikult aurustatud (rotovap). Tegin seda nii, et õli ei lõhna alkoholi järele. mõlemal juhul üritas ta seda ilma alkoholita sadestada. ta kasutas seda: 2 liitrit atsetooni, 1 kg kofeiini, umbes 50-100 ml oleiinhapet. seal on veel pool annust orgaanilist kihti 6 liitrit. Ipa) põhisegu. võtame sellest 1 liitri ja alustame ekstraheerimist. see peaks toimima......Sellest kirjutan hiljem, mis juhtus.
 
Top