Privaatsusele suunatud mobiilside idee

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Tere tulemast!

Ma tahan rääkida teile kõigile neist aruteludest, mida näete kõikjal inimeste ümber, kes räägivad sellest, millist rakendust on kõige turvalisem kasutada ja kas neid on rikutud ja nii edasi.
Kasutades tavalist rakendust, mis väidab privaatsust, nagu näiteks whatsapp, ütlevad nad, et side on otsast lõpuni krüpteeritud.
See võib olla nii. Kuid nende rakenduste probleem on see, et nad ei ole detsentraliseeritud,
sideandmed läbivad enne vastuvõtjani jõudmist mõne serveri.
Nii et seda teades tuleb veel kord küsida, kas ma usaldan oma andmeid sellele 3. osale,
või võib olla väike võimalus, et nad müüvad ühel päeval maha või veel hullem,
juba teevad?
Mida ma usun, mis on praegu parim variant, on detsentraliseeritud kommunikatsioonirakendused.
Ja see, mida ma soovitan, kannab nime Briar. Ja ma selgitan, miks.

Tüüpilised sõnumitarkvarad tuginevad kesksetele serveritele ja paljastavad sõnumid ja suhted jälgimisele.

UbzZGjw0xC

Erinevalt traditsioonilistest sõnumirakendustest ei toetu Briar keskserverile - sõnumid sünkroniseeritakse otse kasutajate seadmete vahel.
Kui internet ei tööta, saab Briar sünkroonida Bluetoothi või WI-Fi kaudu, säilitades teabe liikumise kriisiolukorras.
Kui internet töötab, saab Briar sünkroonida Tor-võrgu kaudu, kaitstes kasutajaid ja nende suhteid jälgimise eest.
See on õige, sellega saab suhelda ka ilma internetita! Briar ehitab võrgu, oma privaatse võrkudevahelise võrgu selles stsenaariumis.


Briar kasutab kasutajate vahel krüpteeritud ühendusi, et vältida jälgimist ja tsensuuri.

F7W1lItxNH



Rakenduses on võimalik luua ka grupivestlusi, privaatseid blogisid ja foorumeid, kasutades briar'i.
Hetkel on see saadaval ainult android seadmetele tho. Olen seda juba mõnda aega kasutanud ja im rahul sellega.

Täpsemat infot ja juhiseid saab nende kodulehelt aadressil
 
Top