Question testosteroon

redbull66

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tahaksin osta testosterooni darknetist keegi võib mulle soovitada usaldusväärset saiti palun.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
noh praegu siin ei leia te mingeid steroide muud kui see, et saate vaadata turuosas vasakul ja osta mõned muud ravimid. on veel mõned teised turud, kus te võite leida testosterooni darknetis, kuid ma ei saa soovitada ühtegi konkreetset .

tulevikus võite leida steroide ka sellel turul.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
mis testosterooni? Toores? Õli? Atsetaat? Enanthate? Propionaat? Kui soovite osta pulbrit, küsige qingdao sigma chemical, nad on kõige populaarsem steroidide müüja, nad teevad ka õli ja selle väga odav, võite minna ka catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma, nad on steroidide müüjad ect...

Aga teha mõned researchs enne käivitada tsükkel, minna rxmeso :)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kui sa tahad seda edasi müüa, mine osta qingdao sigma, kui sa tellida palju kogus (10 viaalid test E näiteks on 60 € nii vähem kui 10 € per viaal) võib-olla ta saab teha u hind, ja edasi müüa seda 17-18 € (dont olla nagu teised, ärge müüge seda 30€ eest) tehke oma logo ect ect, ja see on kõik, kui soovite müüa pulbrit edasi, ostke sama qingdaost, toores on vähem tõenäoline, et see on halb (viaalide asemel, qingdaol oli varem probleeme viaalidega, kuid nüüd on see parandatud).

kui sa tahad võtta endale , kui sa tahad teha trt minna qingdao bro x)

aga kui u tahad teha ainult ühte tsüklit mine osta goldenlabs.org mees on väga professionaalne ja lahe, odav hind ja hea kvaliteet

võite seda nii käivitada :

Nädal 1-10 : 500mg / nädalas E3D
nädal 3-10 : 500mcg HCG nädalas
nädal 10-12 : mitte midagi
nädal 12-16 : 50mg clomid/20mg nolvadex

arimidexi pead ilmselt võtma, kui tunned, et su nibud on mõistlikud, aga alusta 0,25mg 1x nädalas, et näha erinevust, kui võtad rohkem otse, siis su E2 lülitub välja ja tsükli jaoks on see väga väga halb. 10 nädalat on minimaalne, võite võtta teise viaali, et jätkata samas 4,5 nädalat 125mg või smtg nagu see, et aidata oma keha hoida oma kasu ja oodata 2,3 nädalat ans käivitada PCT , öelge mulle, kui u on teisi küsimusi ;)
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Vaadake koffee pharm välja Hiinast. Nad on clearnet, kuid legaalne. Olen neilt edukalt tellinud.

 
Top