Question Testosterooni pulbri muundamine süstitavaks vormiks?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma sain hiljuti kätte mõned testosteroonipulber, mitte muud derivaadid nagu testosterooni enanthate, vaid tavaline testosteroonipulber. Ma mõtlesin, kas selle tegemine süstitavaks vormiks on nagu teiste steroidipulbrite tegemine süstitavaks vormiks. Mis on kasutades bensüülbensoaati, bensüülalkoholi ja viinamarjaseemneõli? siin on sait valemiga, kui palju iga kemikaali kasutada, Guide to Make Steroid Powders into Finished Injections. see ütleb sissejuhatuses, et "This steroid conversion is meant for the longer estered anabolic steroids such as deca durabolin, testosterone enanthate, trenbolone enanthate etc. "aga ei maini tavalist testosterooni pulbrit. kas see ikkagi töötab?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ja kui keegi on uudishimulik, ladustamisega mul on konteiner, mis teeb hea tihendi, siis panin kaltsiumkloriidi konteineri põhja "et teha see kuiv atmosfäär konteineri sees" ja on testosterooni pulber PTFE konteineri sees testosterooni pulbriga, see on asetatud pimedas jahedas ruumis.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Mis on pulbri täpne nimetus? Teil on ehk cas number? Enamik testosteroonipulbrit tulevad kujul/soolas ja iga vorm on erinev.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tänan vastuse eest, see on lihtsalt tavaline testosteroon, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Lahustage see soolalahuses. See on kõige ohutum kasutusviis.
 
Top