Question Sünteesivideod eemaldatud?

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ma leidsin, et DOB, DMT ja amfetamiini sünteesi videod on YouTube'ist eemaldatud, miks see nii on?
 

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi võiks anda ka lingi videote allalaadimiseks ? Foorumis juba olev link minu jaoks ei tööta
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, me saime YT-st streike ja eemaldasime need videod. Leiate need siit videote rubriigist (nupp vasakul ribal).
@Nszgent Videot saab sealt ka alla laadida. Iga video all on nupp Download. Nad töötavad korralikult. Tõenäoliselt on teil probleem internetiga või brauseriga.
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tänan vastuse eest. Kas te hakkate sellele saidile rohkem videoid üles laadima? Tahaksin väga näha LSD sünteesi või MDMA sünteesi videot! Aitäh!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah, me töötame metasünteesi viisil. MDMA oleks video jaoks reaalsem kui LSD. LSD süntees on keeruline ja salajaste laborite jaoks on arvukalt erinevaid sarnaseid analooge, mille süntees on lihtsam.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
YT poliitika on, et te ei saa näidata, veenda inimesi narkootikume tootma, palju lahedaid videoid, kuidas 4mmc toodetakse Venemaalt, on yt keelanud, ma ootan oma sülearvuti remonti, sest mul on 2 lahedat videot 4mmc kiire tootmisega vene foorumist
 
Top