Dead Drops Tänavahinnad?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma olen alati tahtnud seda küsida, kuid ei ole kunagi saanud!

Ütleme, et ma olen USAs, idarannikul, jussaiyan ja mul on 10g 3MMC ja 10g MDMA. Ma vähendan seda kõike 1g-ks ja kasutan Dead Drop'i, nii et 20 ilmselt väga väikest pakki läheb välja hunnik rumalate rikaste kolledžilaste jaoks... Mida ma võtan? Oletame, et see on parim toode üldse! (Shout-out @DutchNarc0s!!!)

Ma alustan ja tahan testida oma seadistuse luid enne, kui ma sukeldun pea ees seadmete ostmiseks, pluss ma vajan selleks "seemneraha"...

Millise summa võiksin ma küsida ja see ikka müüa? Kas ma saaksin selle esimese 20g-ga piisavalt klaarida, et lubada endale vähemalt paljas komplekt varustust või kas te arvate, et ma pean müüma rohkem partiisid kui see?

Kui midagi siin ei ole kosher, siis palun lihtsalt lööge mind munadesse ja kustutage. Ma ei ürita rikkuda reeglit, millest ma ei tea!...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma näen MDMA eest umbes 150 dollarit grammi kohta... kas see on unistus? (võimalik, et kokku $2400), kui kõik sujuks ideaalselt? Mitte mingil juhul, eks? lol
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ravimid ei tohiks olla odavad. Tavaliselt toimib see nii:
Teil on labor ja sealt hakkab kujunema toote hind. Te toodate 2,5 kg nädalas (väikesed kogused). Arvutate toote maksumuse grammi kohta. 3 MMC või 4 MMC tootmine maksab 2-3$ grammi kohta (see on maksimaalne hind). Teete ise 1 kg surnud tilgad ja palkate mõned vedajad, kes transpordivad teie kaupa teistesse linnadesse ja teevad seal surnud tilgad 100 grammi.
Seejärel palkate nendes linnades inimesi, kes võtavad vastu 100 g surnud tilgad ja teevad neist 50-100 1-2 g surnud tilka.
Lõpptarbija peaks nägema kulu, mis katab kõik teie kulud ja ettevõtte kasumimarginaal peaks olema vähemalt 100%.

Tehke matemaatikat:
Valmis toote maksumus on 3000$.
Vedaja saab 100$ iga 100g surnud tilga eest + transpordikulud, mis arvutatakse 1 km pikkuse teekonna maksumuse järgi = 1,5-2$.
Jaekuller saab 12 $ iga edukalt ostetud surnud tilga eest, mille ta tootis.


Kokku, kui te olete korraldanud turustusvõrgu 1000 km raadiuses laborist, on tootmiskulud järgmised:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Seega peaks 1 gramm lõpptarbijale maksma 36 dollarit ja teie kasum 1 kg-st on 18000.

See on väga ligikaudne matemaatika. kuna 1000 surnud tilga 1g valmistamiseks kulub üsna palju aega, siis on lihtsam teha 2g ja müüa lõpptarbijale vähem kui 72$. Ütleme, et sa saad seda müüa juba 60 eest, siis sa ei kaota sel juhul midagi kasumis.

Võib-olla saate vähendada transpordikulusid jaekulleritele. Aga isegi kui te vähendate hindu ja töötate umbes selles skeemis, siis 10000 dollarit igast kilost teenite.

Samuti ärge unustage, et see äri ei seisa usaldusel ja te ei saa muutuda vägivaldseks pätiks. Hoiused tuleb võtta vedajatelt ja jaekulleritelt, et neil ei oleks kasumlik kaupa väärkasutada ja teid petta. Samuti ei tohiks seda käsitleda kui midagi, mis ei ole väga oluline. Te peate oma töötajatele pidevalt tööd pakkuma, kui teie töötajad mõistavad, et teie juures on neil alati töö ja stabiilne sissetulek - nad on kogu aeg teiega koos.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Suur tänu teile jagatise eest!
Ma absoluutselt armastan mõtet palgata inimesi ja saada nii sügavale, kuid järgmistel nädalatel, kui ma õpin, olen kahjuks väike kartul ja juhin seda praegu ise!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Piisab sellest, et iseseisvalt toota esimene kg, valmistada 500 surnud tilka ja müüa neid, nii et kogu protsess algab ja ei peatu enam. Alustada tuleb väikselt.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur mdma,40eur 5g ampf Balkanil(lõppkasutajana)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
See on minu jaoks äärmiselt väärtuslik teave, tänan teid @Jorg!
otsin üldist "tunnetust" turgude kohta aastal 24
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
150 dollarit on tõenäoliselt unistus. 100 $/g on see, mida inimesed siinkandis maksavad ja inimesed on veidrad. Mõned ostavad pigem jama, sest see on odavam, kui maksavad kvaliteedi eest. Teie probleem on see, et keegi ei tea, et teil on parim kraam. See võtab aega ja turundusstrateegiat, et saada kõrgemat hinda. Sa pead toote tänavale tooma, et teha endale nime.
 
Top