Question Minu ravimiettevõtte alustamine

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Olen pidevalt seisnud silmitsi probleemidega oma ravimite müümisel ,kuna minu ravimid on väga kallid i.e, $61 ühe grammi eest ja mitte igaüks ei saa endale lubada osta seda ja ei ole kliendibaasi praegu, olen püüdnud ühendada paljud inimesed offline, kuid ei anna mingit tulemust, nii et nüüd ma proovisin oma õnne internetis, mida ma mõtlen on kas ma arendada oma veebilehe või läbi instagram ma sihtida minu potentsiaalne publik, Instagramis sihtida minu potentsiaalne publik on lihtne, kuid kuidas ma teen seda veebis, sest mul ei ole mingit strateegiat sihtida minu publik ja ei ole kogemusi hoone veebilehed ja üks suur probleem on ka, et kuidas ma saada makseid , seal on palju Bitcoin rahakotid, mis on privaatsust keskendunud nagu Wasabi ja Samurai kuid on nad usaldusväärsed ja kuidas ma raha minu bitcoins minu kohalikus valuutas, kui keegi oli mingeid kogemusi seoses selle teema palun aidake mind ja palun ka võib anda mulle mõned strateegiad, kuidas ma saan suunata minu potentsiaalne publik ja ehitada minu kliendibaasi nii Instagram ja võib-olla veebis.

Thankyou
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Äkki teie toode ei kõneta suurt publikut? Kas see on sõltuvust tekitav või populaarne?
 
Top