Eripostikaaned, mis need on ja miks USPIS lasi neid puudutava teabe redigeerida.

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
DEA (Drug Enforcement Administration), USPIS (United States Postal Inspection Service) ja DHS (Department of Homeland Security). Need ametid teevad koostööd, et tuua sellised inimesed nagu teie. Neil on piiramatud ressursid, piiramatu aeg ja nad on oma jälituses halastamatud. Lõpuks satute nende radarile - ja kui te sinna satute, teevad nad koostööd, et teid sealt kustutada. Enne kui me jõuame "lõbusa asja" juurde, peate te tegema uurimistööd nende kohta, kes püüavad teie vabaduse ära võtta. USPIS saab üldiselt olema kõige selle alguseks, nii et mõistame nende tööd veidi paremini.

USPIS ei ole "rendipolitseinikud". Neil on luba kanda tulirelvi ja teha vahistamisi ning nad teevad seda sageli. Kui te ei ole korralikult ette valmistanud ühtki pakendit, võib see olla suitsev relv, mis teile tagantjärele kätte jõuab. Neil ei ole mitte ainult kohtuekspertiisi laborid, et võtta sõrmejälgi igalt võimalikult pakendil olevalt pinnalt, vaid neil on ka väga hävitav vahend, mida nad on püüdnud avalikkuse eest salajas hoida. Nad on selle isegi avalikest dokumentidest välja jätnud.

USPSi salastatud riikliku julgeolekuteabe programmi käsiraamatu (AS-303) uude versiooni on lisatud uus 9-leheküljeline jagu, mida nad ei taha avalikustada, sest nad väidavad, et see "avalikustaks õiguskaitsealaste uurimiste või süüdistuste esitamise tehnikaid ja menetlusi või avalikustaks õiguskaitsealaste uurimiste või süüdistuste esitamise suuniseid, kui selline avalikustamine võib põhjendatult põhjustada seadusest kõrvalehoidmise ohtu". (5 USC 552(b)(7)(E))

Postikaante kogutud teabe põhjal (Te võite tänada ka Informed Delivery'i) on USPSil kaart, mis seob teid teie aadressile saabunud pakettidega. Kas sa saadate uuesti samalt müüjalt, samas linnas, samas osariigis? Isegi nii palju kui kaks tellimust on põhjuslik seos, mis määrab, et olete selle isikuga kontaktis. Mis siis, kui nad jäävad vahele? On selge, et kui nad on tarnijad, kasutavad nad võltsitud tagastamisaadresse, kuid alati tegelikke sihtkohti (st teid) - nii et kui teie nimi juhtub olema ühel neist pakenditest, on teil raske eitada, et te ei oota midagi, kui te just eelmisel kuul saite sama pakendi ja neil on selle kohta tõendid.

Mis puudutab viimast punkti - "ma ei oota midagi", mida tavaliselt kuuleb Dreadis ja mujalgi kuulda, et teid hoitakse turvaliselt - see ei toimi. Kui USPIS on uurimise käigus jõudnud sellisesse punkti, et nad on rahul, kui nad annavad teile teada, et teie suhtes on uurimine käimas, siis olete juba perses. Sa tegid kusagil vea ja nad teavad seda. Juhul, kui nad *ei* sulle ütle ja püüavad algatada kontrollitud kättetoimetamist, siis *paketi ukse taha jätmine või sellest keeldumine ei toimi." Kas sa tõesti arvad, et nad lihtsalt ütlevad: "Ah, pask, ta edestas meid!" - ei, mitmel juhul, mida sa PACERi (ja RECAPi) kaudu leiad, on konkreetselt märgitud, et süüdistatav oli jätnud paki x tunniks ukse taha, samal ajal kui politseinikud lihtsalt lähedal chilliksid. Nad ei lase seda pakki silmist välja. Sa võid sellele kirjutada "RTS", aga nad lihtsalt lähevad selle järele ja koputavad sinu uksele.

Veel kord, rääkides sellest viimasest punktist, kui politsei koputab sinu uksele, siis ÄRGE kunagi avage seda, kui neil ei ole luba. Lihtsalt ukse avamist võib tõlgendada nii, et see "kutsub" ametniku sinu koju. See on libauudis, ma tean, aga see juhtub.

Niisiis, kuidas me selle teabe põhjal saame oma toote usaldusväärselt hankida? Noh, loodetavasti offline. Kui te ostate ja saadate oma toodet edasi, siis avate tohutu rünnakuvektori õiguskaitseorganitele ja ma ei soovita teil seda teed jätkata. Kui te hangite oma toote offline-turustajalt, on see hoopis teine lugu.



[võetud WIP-õpikust, mida ma koostan seoses väga kaitstud teabega selle kohta, kuidas USPIS, DEA ja HSI uurivad ja võtavad müüjaid vastutusele. Avaldamise kuupäev teadmata, seal on mõned andmed, mis minu arvates ei peaks olema avalikkusele kättesaadavad ja ma võitlen endaga selle avaldamise või mitteavaldamise üle].



MqJZ8IvSbo
Pl7XE6tMAg

HOSW2Qj85k
 

Attachments

  • 7jNVRhdt6L.png
    7jNVRhdt6L.png
    483.8 KB · Views: 595
  • tDw3JK4ZuA.png
    tDw3JK4ZuA.png
    159.7 KB · Views: 559

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Ravimite posti teel tarnimine on juba ammu olnud ohtlik. On olemas anonüümsemad tarneviisid - Dead drop.
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
See nõuab erakordseid kohalikke seoseid. Tänapäeval on olemas peaaegu täiesti uus uimastitarbijate klass, kes on nii tihedalt seotud internetiga, et neid oleks mõistlik nimetada kübernarkomaanideks.

Ja enamik neist inimestest ei tea mingit muud viisi, kuidas saada ligipääsu nendele tundmatutele uimastitele, ning seoses põrandaaluste turgude levikuga ei kao narkootikumide saatmine niipea.

Ma olen sisemiselt võidelnud selle üle, kas ja kuidas USPIS uut müüjat rohkem paljastab, kuid üks sõber ütles mulle järgmist ja ma arvan, et olen sellega nõus.

"Ja minu ausa arvamuse kohaselt tuleks seda teavet hoida ja jagada inimestega, kes tõestavad, et nad tahavad õppida. Ma näen ja nõustun mõtteviisiga, et muuta kogukond paremaks kohaks ajakohasema teabega, kuid see on alati saak, kas püüda valesid silmi või veel hullem, saada sellesse ruumi inimesi, kes ei peaks müüma. Ma saan aru, et meil kõigil oli alguspunkt, kuid paljudele inimestele, kaasa arvatud minule, tuli õppida ise või otse inimeste abiga."
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Veetsin palju tunde-päevi-kuude kaupa teavet anonüümsete müügimeetodite kohta. Jõudsin ühemõttelisele järeldusele, et dead drop'i süsteem on kergesti skaleeritav ja seda avastavad õiguskaitseorganid harvemini. Lõppude lõpuks ei ole asjata, et isegi luureagentuurid kasutavad selliseid meetodeid teabe edastamisel konspiratsiooniks. Sellel levitamismeetodil on omad puudused, nagu igal teiselgi meetodil. Kuid kui see on korralikult organiseeritud, võib organisatsioon peaaegu lõputult autonoomselt eksisteerida. Kõik sõltub sellest, kuidas struktuur on üles ehitatud. Kujutage ette, et paari kuuga saab üles ehitada anonüümsusel põhineva organisatsiooni, kus keegi ei tunne üksteist ja kus on näiteks 100 inimest. Ja see organisatsioon teeb vähemalt 1000 jaemüügitehingut päevas. Ja see on alles algus.
Probleem on selles, et olemasolevad darknet-turud ei paku selleks funktsionaalsust. Samuti on probleemiks "massitarbija" puudumine. Kui dead-drop süsteem muutub massituruks ja varjutab postimüügi, siis tulevad kõik need, kes varem ostsid uimasteid tänavalt, darknetisse. Siis algab lõbu.
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Seda on tegelikult juba varemgi tehtud, lihtsalt mitte Ameerika Ühendriikides ;)

Ja jah, sellest sai Venemaa suurim tumedate võrkude turg, mis oli keskendunud ainult hirmutilkadele.

Kes teab, mida toob tulevik teistele riikidele, kui postisüsteem muutub liiga riskantseks? Seal peab olema leidlik innovatsiooni jaoks turuplatsil, kuid praegu näeme ainult laisku copy/paste Eckmar skripte (heal põhjusel - nad teenivad raha.)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Asjad muutuvad. Võib-olla suudab meie meeskond lähitulevikus kõiki üllatada. Ravimite levitamise süsteem on aga liiga konservatiivne ja asju on raske muuta. On vaja anda valikuvõimalusi ja võimalusi, aeg näitab, milline mudel on muutuvale maailmale vastupidavam.
 
Last edited by a moderator:

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Usun, et kõige paremini väljendasite seda ise oma "About" osas: "Innovatsioon toidab meie igapäevast eesmärki kujundada tulevikku!"

Dread arendati enne /r/DarkNetMarkets'i sulgemist ja see oli tol ajal tegelikult uuenduslik platvorm. Aga pärast seda keelustamist muutus see palju, palju teistsuguseks. Kasutajate massiline sissevool ootas "uut /r/darknetmarkets" ja paljud neist uuenduslikest funktsioonidest, mille HugBunter kasutusele võttis, lihtsalt eemaldati täielikult, näiteks turu turvalisuse analüüsi aruanded.

Innovatsioon nõuab andekat meelt. Inimene on kõvasti juhtmestikuga vastu muutustele. Nende inimeste mentaliteedi muutmiseks on vaja drastilist sündmust või lihtsalt andekat meelt, kelle visioon on nii suursugune, et see muutub lausa inspireerivaks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Huvitav mõte!

Mis mind aga huvitab, on sellise tegevuse üleriigiline skaleerimine nt.

Varem või hiljem on vaja posti/muuli!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,721
Points
113
Deals
666
Kindlasti vajab organisatsioon ravimikandjate olemasolu, ladusid suurte saadetiste ladustamiseks. Kuid see kõik võib toimida suurepäraselt, nii kaubeldakse ravimitega Ida-Euroopa riikides, seal on süsteem praktiliselt täiustatud. Vaid kümne aastaga kadusid sealt tänavakaubitsejad ja nüüd tegelevad kõik just nii. Kui siin foorumis on nende riikide esindajaid, kus see süsteem on laialt levinud, siis oleks hea, kui nad kirjeldaksid protsesse detailselt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

See oleks kindlasti süsteem, mida LE oleks raskem jälgida ja õige meeskonna/organisatsiooni olemasolul saaks seda kindlasti skaleerida ja asendada tavalist ravimiturgu peaaegu igal pool!

Oleksin väga oodatud kuulda kogenud inimestelt ka selles küsimuses!
 
Top