Question Kas ma peaksin oma toodet värvima

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Kas ma peaksin oma amfetamiini värvima, et mul oleks tänavanimi nagu breaking badis?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jah ma kasutasin seda teha, et alustada turf sõda, et nii keerata inimesi üksteise vastu minna valge naabruses ja jagada ainult pruun ja must pillid ja minna mustad naabruses ja kõik selles tribuut valge pillid ja siis minna ja lõpetada, et sest kui teil on vaja trikk sa oled bunk shit
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarcasam : kui otsene vastus lihtsalt ei tundu piisavana
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Mitte ainult ei tee see on super haavatav, et olla võltsitud kopeeritud ja paned välja äri põrgu ka kaasata teid ilma loll põhjus lihtsalt teha kõik see äri ja hoolitseda teiste äri, mis ei ole leiad, et seal on palju vähem, kui sa oled ausad
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
no miks sa seda teed? ppl tahavad puhtaid tooteid, nii et kui sa siis tarnid neile ebapuhtaid värvilisi tooteid, siis nad prolly ei tule tagasi selle lihtne äri 1/1 ka i dont think blue meth or smt is more than a 1 time party gag. id more recomend u to press pills and brand them with a logo than doing that.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Need on võltsitud! Cuz ta andis mulle paska müüa ja yo ma suitsetan kogu kimbu
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
See on hea turundusstrateegia, kui teil on juba välja töötatud kliendibaas, saate asju vürtsitada lihtsalt selleks, et inimesed teaksid, et see on teie toode, mida nad kasutavad või müüvad.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Tehke suurepärane toode, siis värvige seda. Inimesed tahavad teie asju ja te saate rohkem müüki. Võtmeks on kõigepealt hea toode
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
kui te tõesti "tahate" seda värvida... Ma mõtlen... Kas te olete näinud näitust? Värvitud toode ei olnud 99% ulatuses tõeline "Heisenbergi" sinine, mis oli põhjustatud konkreetse koostisosa lisamisest metüülamiinile, mis põhjustas keemilise reaktsiooni... Aga ma ilmselt mõtlen liiga palju sisse lol, värvid on lõbusad vist.

Minu peamine ja tegelik küsimus on: kas see ei värvi PoPo jaoks suuremat sihtmärki selga? Nad hakkavad leidma siniseid kotikesi ümber ja seda on lihtsam seostada tagasi sinuga ma arvan, ja ilma nii palju vajadust tuua narkoametnikud varakult uurimiseks.

Viimane, ilmselt rumal mõte: Miks ma ei ole kuulnud Cherry (või ma arvan, et teie puhul) Blue Raspberry Flavored Meth??
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Maitsestatud met? Mulle meeldib. Mulle on alati kuidagi meeldinud minu pressitud addy'de mõru-magus maitse.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
või kuidas on see Advil'i kattekiht? Pask on magus! YUMMY! Kui ma hakkasin sigarit suitsetama ja mulle tutvustati kõiki "maitseid", siis ma vihkasin neid, miks ma tahan oma tubakaga magusat? Vastik. Ükskord sain kogemata oma veiseliha lo meini mahlad paki maitseta sigarite peale. Pikk lugu, miks, aga ma ei märganud ja nad kuivasid niimoodi. Nad maitsesid AMAZING ja mul võttis aega, et aru saada, mis juhtus. Liha maitsestatud sigarid! MIKS SEE POLE IKKA VEEL ASI???? Suitsetage sigarit ja öelge mulle, et see ei maitseks paremini, kui selles oleks "vihje" peekonile lol. Nii et sellest päevast alates olen ma kõik maitsed ja muutuvad UP maitsed asju.

Täielik avalikustamine ma ei ole veel proovinud Meth, kuid ma eeldan, et see on vähemalt sarnane 4MMC maitsega, kuna see kõik on põhimõtteliselt kemikaalid? Miks mitte kirsi või midagi sellist, kui see ei mõjuta kuidagi kvaliteeti? Ma ei ole (veel) keemik, seega ei saa selle kohta otseselt rääkida, nii et ma tõesti imestan, kas kommi sarnased maitsed on võimalikud mõne sellise narkootikumi puhul tõesti...

Ma eeldan, et sa peaksid teadma, et ei tohi seda suitsetada või süstida... See võib olla halb... Ma võisin just vastata oma küsimusele... See vähemalt, ma olen ikka veel jäänud mõtlema liha maitsestatud sigarite üle... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Jah hea, et politseinikud leiavad kiiremini samale ringile viited.
 
Top