Question Safrole

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Kas Safrole on minevikku jäänud? Teisisõnu, kas keegi kasutab enam mdma loomulikku teed?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Isiklikult olen kaotanud huvi MDMA safrooli kasutamise vastu. Tundub, et seda jälgitakse rohkem kui kunagi varem ja selle kasutamine on tarbetult keeruline.

β-Nitroisosafrool tundub mulle parem valik. Seda saab sünteesida piperonaalist. Vaadake seda Erowidi teemat (märkused lehekülje allosas). Seejärel saate selle otse MDP2P-sse konverteerida. Mis mulle selle marsruudi puhul tõesti meeldib, on see, et te ei kasuta kunagi seda kuradi lollisti ülehinnatud pallaadiumkloriid-katalüsaatorit, mis kui midagi on see asi. Seda müüdi varem fotokauplustes ja see ei olnud alguses kunagi odav, kuid nüüd, kui seda müüvad ainult keemiaettevõtted, on hinnad naeruväärsed.

Samuti ei ole kindel, kus te asute, kuid mõnes kohas ei ole β-nitrososafrool ebaseaduslik, samas kui safrool on kindlasti.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Tänan, et on hea teada. Ma asun USAs, ma arvan, et kõik on ebaseaduslik, kui nad seda ütlevad! lol
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Kui USAs, nagu te ütlesite, peate üsna palju lootma, et nad ei leia seda, isegi kui tellida halli ala keemiat. Tõenäoliselt konfiskeerivad nad selle lihtsalt teel, kui nad selle kätte saavad, kuid see on USA, me armastame oma ülemäära rõhuvat politseiametit.

Lihtsalt arvamuslugu, aga mulle tundub, et kõige lihtsamate ja kättesaadavamate lähteainete nimekiri on PMK etüülglütsidaat ja helionaal, ja siis on veel teisi, nagu üks teine mees mainis, usun, et see on mdp2np, samas ka kaugemad "tagumised", nagu piperonüülalkohol ja piperiin. Oleneb lihtsalt sellest, kui palju riski sa tahad võtta ja kui palju tööd sa tahad teha, et amiinini jõuda.

Kui see on midagi väärt, siis ma töötasin kunagi ühes eraõiguslikus laevandusfirmas, ühes suures. Seal käib nii palju paska läbi, et töötajate tasemel ei viitsiks kedagi häirida, kui terve kilo kastist välja kukub. See on super hõivatud, super stressirohke ja numbrid/tõenäosused on väga palju sinu kasuks. Meil oli ükskord üks pakk, mis lihtsalt haises rohu järele ja me lihtsalt saatsime selle edasi, sest see on kellegi teise probleem ja meid ei huvita.

Kui ohutusele keskendute, tellige oma saadetis avaliku interneti tor-brauseriga, kandes samal ajal palju riideid, nagu pallimüts ja päikeseprillid. Siis puhastage oma maja kõigest ebaseaduslikust, ja ma mõtlen kõike. Ärge hoidke seal isegi mingit räti joint'i. Sul on kõik korras.
 
Top