Question Küsimused 1 poti võimendi valmistamise kohta p2np 1kg skaalal

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Tere, mul on mõned küsimused 1 poti võimendi valmistamise protsessi kohta p2np-st, ma leidsin selle foorumi video ja vaatasin samme ning olen koostanud nimekirja küsimustest, mida esitada teile, ekspertidele.

1. Kui ma tahan eksperimenti taastada väiksema lõpptootega, kas ma saan proportsionaalselt vähendada kasutatud kemikaale?

St:
Algne kasutatud IPA kogus - 50 L
Esialgne kogus destilleeritud vett - 6,2 l
....

IPA katsekogus - 5L
Destilleeritud vee katsekogus - 0,62L
... ja nii edasi

2. Kas on olemas piir, kui kiiresti me saame naatriumborhüdriidi valada?

3. Kui väikese osa P2NP tohib lisada? Kas seda annust võib suurendada, kui kasutame palju suuremat kolbi, kus on palju suurem kogus IPA ja destilleeritud vee segu?

4. Videol on öeldud, et KÕIK P2np lisatakse umbes 6 tunni jooksul. Kas see on võrdne P2NP pideva lisamisega lahusesse 6 tunni jooksul? Mis juhtub, kui me teeme seda lühema aja jooksul nagu näiteks : 2 tundi?

5. P2NP lisamisest tulenev reaktsioon on isekuumenev, kuid kas see plahvatab või muutub lihtsalt soojaks/kuumaks?

6. Kas CuCL2-sse lisatud vesi on destilleeritud vesi?

7. Kuidas hoida temperatuuri 80deg põlejaga hoituna?

8. Kuidas seadistada vaakumpumba?

9. PH peab taastuma 6-le

10. Kas väljatõmbeventilatsioon töötaks palju kiiremini kui kondensaator edasiseks rekuperatsiooniks? Kuidas seadistaksime eksperimendi väljalaskeventilatsiooniga?

11. Milleks on vaja RM üle pumbata teise 5L kolbi? Kuidas see ümber pumbatakse? Kas me ei saa dekanteerimiseks kasutada lihtsalt praegust kolbi?

12. Millist filtrit kasutatakse Rm dekanteerimiseks?

13. Mida valatakse videos kell 5:13 musta vaskoksiidijäägi sisse?

14. Miks tuleb amfetamiini soolalahus 1 tunniks sügavkülma panna? Kas see ei jäätu ära?

15. Mis juhtub, kui me kogemata lisame liigset hapet? Kas sellepärast soovitatakse hoida 50-100ml amfetamiini vaba aluse IPA lahust teises keeduklaasis, et me saaksime liigse happe lisamise korral lisada rohkem vaba aluse IPA-d?

16. Kas seda meetodit saab ka Crystal Methi valmistamiseks kasutada?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Kasutage 100l või 50l tünniõllega betoonisegisti, lõigake metalli ja keevitage, ja tehke korralik amalgaam, pärast seda on lapse mäng, kõige tähtsam on arvutada reagendid ja aliumiiniumi pöörded peavad olema sama suurusega, rõhk on saagise jaoks.
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
10l metanooli, 5l 70% Luk,5 kg naoh 5l destilleeritud vett,,ph11-12 destilleerida,,teil on alus,,lisage d-viinhape koos ipsa,metanooli ei tööta.,,ja teil on teil unistus. Puhastamine selle kohta ise,kuidas sa tahad teha.Kõige tähtsam on ohutu,suures mahus tootmine,P2np armastab Lung.Ja palju muid trikke,saad õppida koos expirience.Doint waiste sa aega borohidriidiga,Suures mahus..
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
proportsioonid arvutatakse üldiselt stoechimetriliselt, ma ei usu, et see, kes protseduuri kirjutas, oleks kirjutanud need proportsioonid, kui neid oleks saanud lisada rohkem, kuid te võite proovida.

punane joon on kinnitatud vooliku külge, vastuvõttev kolb on punane ring ja teie vaakum rakendatakse musta noolega, gravitatsioon hoiab seda, mida te edastate punasesse ringi.
 

Attachments

  • QzmBo7xCu0.jpg
    QzmBo7xCu0.jpg
    307 KB · Views: 118
Top