Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere sõbrad, mul on küsimus. Kas keegi teab, kuidas sünteesida ainet? 1-Fenüül-2-pürrolidinüülpentaan (AKK=Prolintan) metamfetamiinist Tänan teid vastuse ja teadmiste eest.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Seda ainet ei saa saada metamfetamiinist. Pakun, et seda saab saada vastavast fenüülatsetooni analoogist pürrolidiiniga redutseerimise teel, sarnaselt metamfetamiini sünteesile
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Kiitäh teile nõuannete eest.
2 Minu riigis on lähteained umbes P2P/P2NP Need ained on väga haruldased.
3 Minu riigis ei ole see võimalik. Kui mul on lähteaine p2p/p2np ainult 1,mg ma võin surra politseilt
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Milleks on teil vaja prolintane? See on nõrgalt aktiivne, erinevalt a-PVP-st
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Vajutage 500 XTC tabletti koos Prolintane 10.G ja nimetage seda "HYDRA" uueks tooteks.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Vend, mul on uus idee. Mida sa sellest arvad? (nikotiin)
Kas ma saan nikotiinist prolintaani sünteesida?
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Ja kas sellest ainest saab sünteesida? (Allylbenseen)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ei.
prolintaani sünteesiks on raske saada lähteainet, peate selle tõenäoliselt ise sünteesima. Ma ei usu, et see on hea mõte, aine ise ei ole nii huvitav, et selle nimel nii palju vaeva näha.
Või on teil huvi seda oma riigis seadustada?
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Prolintane? Ärge minge sinna. Kas see töötab? Absoluutselt! Kas see kestab? Ei. Kokaiinist tugevam kordusdoosimise tung.
Teil ilmneb tugev antisotsiaalne käitumine. Tunne end pärast esimest 10 minutit nagu sitt ja algab draakoni tagaajamine. See on väga sõltuvust tekitav, kuid tasuvus on kohutav. Lõhn sarnaneb põleva plastiga. Paneb mu naha roomama. Jääge amfetamiini juurde.
Või pvp, kui see on selline high, mida sa tahad. Newmind kasutab seda kraami müügiks. Siis asendati Pappiga, mis oli nõrk. Ja sama jube.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Aafrikas võttis minu armee sõpradest ainult tramadooli. Seda seetõttu, et traditsioonilistest kemikaalidest ja vahenditest ei piisa ravimite tootmiseks. Seega pidin ma leidma asendusravimi.
Vähemalt on see parem kui tramadool.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Võite teha bensüülmagneesiumkloriidi grignard-reaktsiooni dietüüleetris (või veel parem dibutüüleetris) butüronitriiliga ja saada 1-fenüül-2-pentanooni. Seejärel kondenseerige see pürrolidiiniga etanooli vesilahuses ja tehke reduktiivne aminatsioon alumiiniumgalinstan-amalgaamiga, et saada prolintaani vababaas. Filtreerige Buchneri nõelaga ja kuplitsege HCl, et saada Prolintane HCl. Prolintane oli päris hea. Tiofenist on võimalik sünteesida metiopropamiini ja etiopropamiini.
 
Top