Question Tootmine ei ole seda väärt?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ma lihtsalt ei saa ühtegi matemaatilist osa selgeks

Niisiis, ma tean, et on olemas mitmesuguseid legaalsete ja ebaseaduslike kemikaalide lähteaineid, kuid ma lihtsalt ei saa aru, kuidas matemaatika töötab välja, vähemalt USA karistuste puhul, illegaalse kauba puhul.

Võtame mdma. Võib kergesti müüa 100 grammi eest. Üks grammi kaupa müüdud unts on 2800, kilo on sõna otseses mõttes 100k. Kilo müümine grammi kaupa eeldab, et tunned terve hunniku inimesi, nagu terve hunnik, ja see paneb sind tonnide kaupa riskile. 100k on aga korralik raha vähese raske töö eest.

Hulgimüügiga lähevad numbrid ülespoole, aga risk on hullult suurem ja röövimise ja vägivalla võimalus tõuseb tublisti. Idk kui palju saab kilo müüa, ehk 40k? Ja jah, kaks-kolm müüki aastas ja sa oled aastaks valmis. Aga kuidas sa tunned inimesi, kes sinult kilo ostavad? Palju riski ka seal

Järgmine on see, et sa oled oma meeskonna tarnija. Nad saavad suhelda rohkemate inimestega ja müüa rohkem kui sina üksi, kuid see on palju suurem risk ja ma kujutan ette, et kui sa tabatud oled, siis on ka suuremad tasud.

Ma saan aru darknetist, see on midagi, millega ma ei ole kursis müügi ulatuse jms osas. Nii et palun helistage seal.

Ma lihtsalt püüan aru saada, kuidas on illegaalsete ainete müümine seda väärt. Nagu ma saaksin teha sellist tööd nagu minu, 40 tundi nädalas ja teenida natuke alla 40k. Nii et ei ole suurepärane, kuid see on vähem stressirohke kui asjade müümine, mis võiks mulle rohkem neto, kuid ka lihtsalt on palju rohkem riski ja lihtsalt halvem aeg

Kas keegi oskab seletada mdma sarnaste asjade müümise ökonoomsust? Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas see üldse tasub.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kõlab nii, nagu tahaksite, et keegi räägiks teid sisse. Majandusteadus on teil olemas. Töötage võib-olla 5 päeva, võtke ülejäänud aasta vabaks ja teenige 48 nädala jooksul 5 päeva nädalas seda, mida te praegu teenite. Kui sa oled piisavalt tark, saad seda müüa tumedas veebis ja surnuks lasta oma linnas, ilma et peaksid tundma ühtegi inimest.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ärge müüge,kus te sündinud.,,kaamerad jälgivad teid lihtsalt.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kilo bmk oma olgem suuremeelsed ja ütleme 300€, arvestades kahjumit muundamisest jne.
Kui arvestada aega, mis on igaühel erinev, arvestada lahuste ja mõne muu reaktiiviga, mida on vaja 1 kg metamfetamiini tootmiseks, siis ütleme, et 600 eurot, mis on väga kõrge hinnang.
Milline on metamfetamiini hulgimüügi hind? 15000 E/kg vähemalt.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ei soovi, et teid räägitakse. Ma olen tõesti üsna argpüks, kiirustan sageli, kuid pidevalt peegleid skaneerides ja muutun nii närviliseks, kui politseinikud on minu taga. Ma pole isegi midagi ebaseaduslikku teinud, et nii närviline olla.

Võibolla ma lihtsalt ei saa aru, kui kiiresti saab asju müüa, ja võibolla kilo müümine on super kiire, kui sa teed seda pimedas veebis, isiklikult lihtsalt ei ole seda riski väärt. Isegi kui see on nagu 5% tõenäosus aasta jooksul kinni pidada, tundub see ikkagi liiga suur.

Ma saan aru, mida te ütlete, kuigi. Võib toota mitu kilo ehk, müüa neid erinevate vahendite kaudu, siis võtta mõnda aega puhkust. See alandab kuumust ja oma arved on makstud. Mõista ka, et see on kõrge kasumimarginaal, võib teha vähem kui 1k 15, või lihtsalt mitu korda rohkem kui investeering.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kui teil ei ole ostjaid kg,doin't start.,,,its very hard to find,who buys in kg.....
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ma ikka veel imestan, miks enamik müüjaid, kes on otsetootjad või kelle heaks töötavad professionaalsed keemikud, nõuavad lihtsalt peavoolu ravimeid, kus konkurents on lihtsalt naeruväärne ja hinnad langevad üha enam ja enam, samas kui ostjate poolt oodatav kvaliteet on alati äärmiselt kõrge. Ja seda mitte ainult toote endaga, vaid ka sama hea teenusega nagu amazon, sealhulgas üleöö.

Suur hulk, mida peetakse "Niche" turul mitme vähem tuntud uimastite pere või isegi lihtsalt uimastite klassid kuuluvad oma vastavatesse kategooriatesse (Stimulandid, Empathogens, Sedatives, Dissos) - ikka veel hullult nõutud, kuid lihtsalt läks märkamatult kuud, kui mitte aastaid, et ostjad lõpetasid üritada leida legit müüjad lõpuks pärast lugematuid pettusi (karm, ikka hoida usku kunagi uudis legit müüja ilmub) - on lihtsalt panna tagaplaanile, kui teha matemaatika.

Ilma, et läheksin mõnda ühendusse, kus võivad tekkida moraalsed või eetilised teemad, võiks tuua mõned näited: A-PVP, räpane odav toota, kuid ainus legit müüjad leida avalikel turgudel on Venemaal või võib-olla Poola (kuid ükski DNMs jaoks teine) - ostjad isegi pakutud 150usd / g tõeline üks; MXE - isegi kui 2022 nägi mitu päris head alternatiivid, ikka top tier koht, isegi siin nägi partii müüdud eelmisel aastal tagasi 180usd / g; 4-MMC, see on õnneks veel olemas, aga kui oled EL-is, siis ainus koht, kus DNM-idest saab leida mõned ilma analoogidega rebimata, on UK - ma võiksin jätkata väga pikka sellist nimekirja peaaegu iga suurema klassi kohta, aga sellest piisab, et anda aimu.

Nüüd, kui müüja mõtleks kaks korda, arvake, milline müüja hüppab ülemaailmne ostjad ilma mõtlemata, kui info tõelise partii kohta, mis on laboratoorselt testitud esimestelt ostjatelt, näib kinnitust leidvat? Kogu partii müüdi välja vähem kui nädal või kaks pärast info levikut. Lihtsalt korrata paar korda suurendades toodetud kogust ja enne kui teised müüjad aru said, et see on tegelikult hea mõte, oleks praegune müüja teeninud piisavalt, et õnnelikult pensionile minna - (liiga) ahne olemine ei ole kunagi ohutu.

Keemikute või müüjate mõned eetilised või moraalsed mured konkreetsete klasside veelgi rohkem hullu nõudmine kogu maailmas, kasum võib olla kergesti 10x (keemik -> müüja, mitte müüja -> ostja, see võib kergesti spike 100-200x mõned klassid), on alati võimalus saada ühendust tuntud "juhid" selliste niššide stseeni, et tagada jaotus, mis rullub ohutult kasutajatele, kes teavad, kuidas neid ühendeid ohutult tarbida, seega ei ole halbu patte, välja arvatud radaritest välja jäämine ilma avalikel turgudel või isegi DD-ga paljastamata, kui mitte väikeste partiide tootmiseks, et kontrollida seaduslikkust ja tarnida lahtiselt ühe tehinguga.

Lõpuks on veel mõned teised klassid, mida ametlikult ei ole kunagi avaldatud, kuid mille meelelahutuslik kasutamine on laialdaselt kinnitatud, kusjuures tonnide kaupa on olemas aruanded ja varasemad dokumendid/uuringud, mis kinnitavad lühiajaliste/pikaajaliste kõrvaltoimete ohutust. Mõned calsses isegi jõudnud viimase kliinilise uuringu staadiumis, kuid ühel või teisel põhjusel (tavaliselt farmaatsiatoodete must-poliitika, nagu multinatsionaalne osta kogu firma ja patendid ja nagu see on kunagi näinud, sest nende halvem toode on vähem tõhus / ei anna korralikku ravi, kuid piisavalt hea, et hoida patsientide stabiilne "terve" elu jooksul kasutamine ja $ $ $ $ palju rohkem), mistõttu selline ühend on endiselt täiesti seaduslik kogu maailmas, enamik patente on sõltumata aegunud pärast 50 aastat. Tavaliselt nõuavad sellised klassid rohkem kvalifitseeritud keemikut, kuid ei ole vajalik, ega vajalikud kallid lähteained. Kõige ohutum variant keemikutele, kes tahaksid teenida head raha, kuid ei võta ühtegi riski, et otseselt või kaudselt kinni pidada ja oma karjääri / õnnelikku elu täisajaga töö ja perekonnaga ära rikkuda.
 
Top