Question Dekstroamfetamiini tootmine

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Mul on ADHD ja ma tahaksin katsetada uut ravimit, mis põhineb dekstroamfetamiinil, kuid seal, kus ma elan, on see äärmiselt kallis, umbes 600 dollarit karbi kohta... Ma kasutan koheselt vabanevat Ritalini ja toime ei kesta kaua ja ma arvan, et see ei ole piisav. Ma mõtlesin, et võiksin ise dekstroamfetamiini toota, aga ma ei tea, kui teostatav see on ja kas see on palju odavam kui apteegist ostes. Tänan teid tähelepanu eest!
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
ainus võimalus on, kui te saate kätte bensaldehüüdi ja nitroetaani (USAs unustage see, kui teil ei ole sidemeid, mida te tõenäoliselt ei ole, kui te küsite abi sünteesi kohta)...... ..... Kui mitte, siis ei tule kõne alla, kui te ei taha tõsiselt alustada keemiahobiga, mis maksab palju rohkem, kui see on väärt, eriti paljude tõenäoliste ebaõnnestumiste ja järsu õppimiskõveraga... Kui sa saad oma käed need kaks keemiad kõik muu, mida sa vajad, on lihtsam saada. Aga lõppkokkuvõttes mees, kui sul ei ole jalga mõned põhilised keemia unusta seda. Sa võid selle ära tõmmata ühe neist adhd süvendatud sukeldumistest, kus sa oled mõnda aega kinnisidee ja siis liigud edasi, kui sa saad fudge mõned laboriseadmed ja sul on kindel investeerimiskapital, koos lähteainetega... aga selle ema fucker sünteesi (0 keemia kogemusega), kui sa ei saa õigeid lähteaineid... ja amfetamiin on lihtsamal poolel.

Tõesti, teie järgmine parim variant on lihtsalt osta hunnik amfetamiini kellegi käest siin, 600 dollariga saate kuradi palju rohkem salajast amfetamiini, kui te võiksite kunagi loota osta apteegist. Üks gramm amfetamiini on x50 20mg annust adderali. Tõenäoliselt on see raseemiline, kuid kui on üks asi, mida sa võiksid tõenäoliselt tõmmata välja sealt, kus sa praegu oled, on tõenäoliselt siin ostetud amfetamiini lahutamine selle dextro-vormiks... see oleks sinu kõige mõistlikum ja praktilisem lähtepunkt...
 

NovartisMan

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ma elan Brasiilias, ma ei tea, kui kergesti ma saan leida amfetamiini sünteesi ja Ritalini sünteesi ( metüülfenidaat) lähteaineid. Kas teil on meeles, kui palju maksab põhiline labor ainult tillukeste koguste tootmiseks?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
noh, vaadake seda niimoodi. Mis tahes ravimi valmistamine on tegelikult üsna lihtne, kui teil on koostisained rohkem kui midagi. Õige varustus on teiseks, sest kui te leiate kemikaalid, siis saate adderaali valmistada mõne klaaspurgi ja kohvifiltriga. Kui teil ei ole kõiki koostisosi, siis hakkab see raskeks muutuma ja see muutub väga pikaks keeruliseks projektiks.

Kuna te olete Brasiilias, ei tea ma, kui raske oleks teil vajalikke kemikaale hankida. Aga teil on korralik võimalus, sest te ei ole Ameerika Ühendriikides, kuid te olete siiski arenenud riigis, mis on võib-olla teinud jõupingutusi, et blokeerida juurdepääs kõigile kemikaalidele, et teha narkootikume...

teie põhitähelepanu nagu ma juba ütlesin on otsida kemikaali nimega "bensaldehüüd" ja ka "nitroetaan"... kui te suudate selle leida ja tellida, siis saate seda teha üsna lihtsalt ilma laboriseadmeid ostmata. Laboriseadmed, mida vajate bensaldehüüdi ja nitroetaani valmistamiseks, on üsna ulatuslikud.....

kui te neid ei leia, saate neid ikkagi tellida ja importida teistest riikidest, peamiselt Hiinast. Hiina saadab teile kõike. Euroopas on ka mõned riigid, kes ei hooli sellest, kas teil on juurdepääs nendele kemikaalidele. Nagu näiteks Tšehhi Vabariik. See on tavaline. Ainus takistus sellega on nüüd importimine teie riigi tolliga. Ehk nad hoolivad narkootikumide impordist ja neil on amet, mis tuvastab illegaalse impordi. Kuna te impordite kemikaale, mitte narkootikume, siis on teil siin paremad võimalused. Ka saatja võib kemikaale valesti märgistada, kui te neilt mõnikord küsite. See võib aidata seda teie riiki saada. Nii võite aga hätta sattuda. nii et see samm vajab põhjalikku läbimõtlemist.

kui te teete selle projekti ainult õigete kemikaalide leidmiseks, siis on see tegelikult üsna lihtne. Põhjus osta mingeid laboriseadmeid on keemiate valmistamiseks, mida ei saa osta.
saate seda teha purgis, kui saate järgmised kemikaalid.

-Bensladehüüd
-Nitroetaan
-Naatriumborohüdriid (võib võtta veidi tööd, kuid suhteliselt lihtne)
-Ammooniumatsetaat (võimalik saada, see ei ole millegagi ebaseaduslik. Ideaalsem on kemikaal nimega tsükloheksüülamiin või n-butüülamiin, mida on natuke raskem leida. Aga mis tahes neist töötab)
-99% isopropüülalkohol (lihtne)
-naatriumhüdroksiid (lihtne)
-Väävelhape (lihtne)
-Vaskesulfaat või vaskkloriid (lihtne)

ma võin midagi vahele jätta, ja kui ma olen selle midagi ebaoluline.... Suuremad asjad on arvestatud... See võib olla nii lihtne..... Töö ja laboriseadmetega saab teha kõiki ülaltoodud kemikaale peale naatriumborohüdriidi. Kui seda ei leia, siis on lihtsamaid alternatiive... saab kasutada elavhõbeda metalli, mida ma väldin, aga on olemas protsess, kus kasutatakse nikkelkloriidi (lihtne leida) ja tsingipulbrit (samuti lihtne leida). aga siin tuleb õppida tegema reduktsiooniprotsessi, mitte lihtsalt kemikaale segada.. aga see on ok, seda saab teha....
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere kõigile, mul on küsimus. kas keegi teab, kuidas asendada amfetamiinsulfaatpulber=>metamfetamiinvesinikkloriid?Tänan kõiki kommentaare.
 
Top