Question lahtise koksi pressimine tagasi pärliks

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei, poisid,

Ma olen importinud lahtist puhast kokaiini ja im uudishimulik, kuidas ma saan seda tagasi pressida ja teha see uuesti pärlmutter?

Tänan teid!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Te peate toodet puhastama.
Parim viis on teha alus uuesti ja pärast seda teha HCl ümberkristalliseerides üle heksaani ja etüülatsetaadi 3:2, kaotate umbes 5%.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Pihustage atsetooniga ühtlaselt
Pressige seda hüdroliimapressiga
Kuivatage mikrolaineahjus ettevaatlikult, et te seda ei põletaks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma ei ole kunagi kuulnud, et keegi pressib baaskokaiini tellis peale Peruu Boliivia ja muu taolise. Neis piirkondades müüakse toorest kokaiinipastat, mida inimesed suitsetavad.
Samuti ei ole ma kunagi kuulnud, et keegi pakuks atsetooni. Kokaiin ei lahustu atsetoonis, nii et ma olen skeptiline, et see väga hästi kokku kleepub. Ärge võtke minu sõna, aga minu asemel kasutaksin vett, aga ainult väikese koguse, et teha sellest jäik pasta ja siis pressida. Ma oleksin valmis püüdma vett, mis võib välja valguda
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

See originaalpostitus

lahtise koksi pressimine tagasi pärliks


Küsimus

Hei poisid, ma olen importinud lahtist puhast kokaiini ja im uudishimulik, kuidas ma saan seda tagasi pressida ja muuta see uuesti pärlmutteriks? Tänan teid!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Ta saab koksi, mis on tehtud pulbriks ja üritab seda uuesti originaalseks muuta
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ärge kasutage vett nagu kodus soovitatud lol.

Pihustage atsetooniga. Vajutage seda kokku mitte liiga tugevalt või muidu on raske murda. Laske sellel 24i jooksul pressis istuda.

Võtke see välja ja kuivatage see kas õhus või madalal madalal kuumusel + ventilaator ja see näeb välja nagu uus 24-48 tunni jooksul.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Siin on asi veega seotud. Kokaiin dissotsieerub selles. Kuna siin on lapsi, kes ei tea midagi, siis tähendab see, et see jaguneb kokaiiniks 1+ ja cl-. Kokaiin 1+ on peaaegu baaskokaiin, aga see ei ole. See on baaskokaiin, millel on üks vesinik lisaks. Vesinikgaas 1 prooton ja üks elektron. Vaata, et see on laenguga. Seda tähendab +: ja 1 tähendab, et tal on lisaelektron. Siin on teie esimene keemiatund. Elektronid tiirlevad tuumade ümber nagu mon tiirleb ümber Maa. Nagu Kuu gravitatsioon tõmbab ookeanide poole ja tekitab tõusulaineid. 1 elektroni inerts tõmbab aatomi tuuma, muutes selle ebastabiilseks. Aga hei. Kui oleks 2 kuud või 2 elektroni, siis tõmbaksid nad vastassuunas ja siis oleksid looded/maa/atoomid tasakaalus. Või.... stabiilne. Nii et ebastabiilsed aatomid tahaksid kindlasti elektroni üles võtta ja stabiilseks muutuda. See ongi keemia. Nii et. Sega seda paska atsetooniga. See ei lahustu (noh väga vähe, 1g/100ml) ja aurustub. Mis juhtus? Mitte sitt, pulber kuivas. Sega seda vees. Mis juhtus? Kokaiin lahustus ja kui vesi aurustus. Anioonid haarasid katioonide elektronid. Keemias nimetatakse seda ioonseks sidumiseks. Minge edasi ja kuivatage oma pulbrit, mina seon oma kokaiini tagasi kokku. Sa ei pane kurat, grammi gallonisse, sa paned grammi milliliitrisse, sest see on kokaiini HCL-i lahustuvus vees. MUTI sa ei kasuta nii palju vett, sest sul ei ole puhast kokaiini. Mõtle, et see on 70% ehk proovi 0,7ml/g.
Sinu kord. Mul ei ole kahju 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Siin on lahus, mida pihustatakse lamoniaakiga ilma seda liiga palju niisutamata, vajutate ja jätate selle päikese kätte. Katsetatakse ja kiidetakse heaks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sal ammoniac? Ammooniumkloriid? [Kokaiin]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=ei ole võimalik reaktsioon. See on lihtsalt vesi, millel oli siin mingi funktsioon, peale selle, et sa lisasid oma kokaiinile natuke mürki
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Proovige kasutada vett, milles on tilk bensiini, plastmassist ämbris kuivab owen juures50-60C testitud ja inimesed tegelikult armastavad bensiini kokaiini
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tõenäoliselt nad seda ka tegid. Tahate tõesti näha idioote rõõmust hüppamas? Lõigake seda paska mõne amfetamiiniga. Iga kord, kui keegi siinkandis ütleb mulle, et neil on suurepärane kokaiin, on selles metat. Ma ütleksin, et tahad, et nad läheksid hulluks, pane sinna veidi levamisooli, see metaboliseerub amfetamiiniks ja aminorexiks just selleks ajaks, kui kokaiin ära kulub, aga see paneb inimesed füüsiliselt persse...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Või tahavad nad saada nii konksu panna 2-3% heroin.hcl selles kurja paska
 
Top