Question Pulbriline vorm vs. kivivorm

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nii et,

Ma elan 2 unikaalselt erineva uimastituru vahel. Umbes tund ühes suunas im ühes, tund teises suunas im teises turul. Mõlemal on suured vabaõhuturud. Ühel turul müüakse narkootikumi 5, 10 ja 20 dollari suurustes kottides. Cut on juba lisatud nagu on mis tahes ainete tuli hulgi (erinevad fentalogues, h, nitazenes, bensos, Xylazine jne.) Mõlemas kohas on erinevad retseptid. Kotid on suured, kuid on ilmselge, et seal on tonnide kaupa lõigatud n täiteainet. Nüüd teine turg, mis on umbes sama kaugel vastassuunas müüb ka narkootikume. Nad müüvad $20 kotte, pool grammi ja grammi. Erinevalt esimesest mainitud turust on narkootikum selles piirkonnas alati kividega. Kui keegi üritaks müüa pulbrit, ei oleks neil õnne. Need $20 kotid või pool- või täisgrammid tulevad tavaliselt koos dormin pillidega (Difenhüdramiin ), mis on lisatud kotti koos kiviga või lisakotis, mis on klammerdatud kivikotti. Olles tuttav mõlema turu im hästi teadlik, et turul koos rocks dope on ikka tugevalt lõigatud. Lihtsalt nad lisavad kuidagi oma kiniini, ksülasiini, etisolaami või manitooli ja kuidagi segavad selle jama kokku ja muudavad selle tagasi kiviks. Olen kuulnud palju meetodeid, kuid enamik ppl tundus olevat lihtsalt vaadanud protsessi ja ei osanud tegelikult õpetada. Nad võisid öelda, et kasutati pressi või muutusid vedelaks ja siis külmutati. Kas kellelgi on kogemusi selle tegemisega bc ma ei saa endale lubada, et ma midagi ära keedan......
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Mu sõber, jätke need turud ja ostke selles. kui te ostate midagi, siis on see puhas. Ja kui see on lõigatud, võivad nad teile öelda, millega ja kui palju.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nii ppl, et müüja siin on valmis kasutama oma eskrooteenust õige ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Milline kuradi narkootikum see on? Millises riigis? See kõlab hullumeelselt, mees, räägi kultuurišokist! Ma võin kõndida metsas igal pool enda ümber ja leida narkootikume või lähteaineid. Paljud klassid. Ma kakaks tänavale ja pühkiksin oma perse palja käega, enne kui maksaksin raha selle eest, mida sa kirjeldasid
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
USA. Hankimine läks üle Kesk-Ameerika narkomaadist, nagu Kolumbia koos Pablo Escobariga, Mehhiko kartellidele. Salakaubavedu muutus raskemaks, nii et #4 hakati asendama fent. Seejärel hakkasid fent'i vastu suunatud seaduste tõttu tekkima teised sarnased ained.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Probleem USA n Kanadas on nüüd rahustid lisatud fent. Noh realistlikult kui gaasikromatograafia testitud paljud kotid testitud on kuni 20 ainet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Uskuge mind, ma olen läbinud 100i lehekülgede analüüsi, kui te olete USAs, vaadake seda ressurssi , võite näha mõnda jama teie kaelast, võib-olla isegi midagi, mida olete proovinud. Nagu ma mäletan, testivad nad teie ravimeid 100 dollari eest, te lihtsalt saadate selle postiga.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ainus narkootikum, mida ma varem ostsin, sisaldas ainult diatsetüülmorfiini ja paratsetamooli. Pehme beež pulber.
 
Top