Question Poola-Saksamaa piirikontroll?

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Mõtlen kemikaalide tellimist Poolast Saksamaale, kellelgi on kogemusi piirikontrolliga laevanduse kaudu? Natuke kardan, et keegi helistab mu uksekella.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Ma tean kedagi, kes tellis sth poola, et oli tõesti Bad stealth, ja siiani ei juhtunud midagi, muidugi see ei tähenda, et ta ei ole mingi liiki nimekirja nüüd või et kõik läheb nii ettevaatlik olla
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, võin isikliku kogemuse põhjal öelda, et kunagi ei ole olnud mingeid probleeme.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Tellisin @Constantylious777 ja mul ei olnud mingeid probleeme ametiasutuste vms. Pakett saabus rohkem kui hästi pakitud ja ma juba kavandan järgmist tellimust.

Temaga ei saa valesti minna.

Väga soovitatav on ka @HEISENBERGi eskrooteenus!
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kui te ei telli piirangutega kemikaale, ei tohi nad teie uksekella helistada.
Peate hankima Saksamaa kemikaalide kontrollnimekirja ja vaatama, mis on piiratud 1. kategooria ja 2. kategooria nimekirjas.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ma tean, et ainult nende müümine on siin enamiku asjade puhul kuritegu. Ostmine neid ei ole, kuid p2np tellimine näiteks tundub väga sus
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
See on väga kahtlane, kuid see on siiski seaduslik ja nad ei eralda eelarvet, et minna uurima inimesi, kes tellivad seaduslikke reagente. Välja arvatud juhul, kui te tellid mõned tonnid ja isegi siis on see võib-olla.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Poolast Euroopasse, ei ole üldse probleem . kui saate valida laevandusettevõtte, kasutage sellist, mis tegutseb Poolas ja teie riigis. siis olete veelgi turvalisem.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Sõltub tõesti tellitavast reaktiivist. Iga kord, kui ma tellin midagi välisriigist, saadan tollile e-kirja, et küsida, kas seda reagenti on seaduslik importida või mitte. Üks asi veel... ärge proovige minna täiesti varjatult nagu kleeplindiga üle kogu pakendi ja märgistada see CuRcUMa PoWdeR, sest see tõenäoliselt käivitab tolli, et seda lõhkuda... Palju isiklikke kogemusi selle kohta lol.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Nii et tundub, et on palju väärarusaamu, kuidas tolli- ja pakivedusid käsitletakse riigiliinide kaudu.

Esiteks, kui te kasutate kullerit või postiteenust, ei ole mingit "Sellel inimesel on kogemusi", sest pakendite saatmine läbi riigiliinide on vaid õnnemäng, PERIOD!

AINULT erandiks on sündikaadid, kartellid ja isiklikud saadetised PÄRISELT!

Nagu juba öeldud, kui sa saadad pakki erinevate riikide vahel, pead sa uurima erinevaid klassifikatsioone, kõigil Euroopa riikidel on need olemas ja need kehtivad riistvara, lähteainete, toidu, seadmete jne. kohta. Võite helistada tollile, et teada saada, kust otsida ja saada see nimekiri kätte.

Kui keegi ütleb teile, et nad teavad, kuidas "salaja" pakendada ja garanteerib teile paki kohaletoimetamise, siis nad valetavad, PERIOD!

On liiga palju üksikasju, et minna, kuid lihtsalt väga lihtsustatud näide, siin on üks. Saksamaa/Poola piiri vahel oli 2020. aastal eksport Poolast Saksamaale 73,1 miljardit dollarit!

Nüüd võtke arvesse, et tollikontrolli kohaselt ei kontrollita isegi 0,1% kogu ekspordist/impordist, nii et väikese paki või ümbriku "tabamine" ja juhuslik kontroll on astronoomiline, kuid siiski usutav.

Seega, kui ümardada. Sa võid saata pakke kasutades kullereid ja postiteenuseid, kuid alati on võimalus, et neid kontrollitakse, ei ole oluline, kes neid saadab, ei ole olemas "kogenud" pakiveo teenuseid see on kõik juhuslik.

Kui sa tõesti tahad olla kindel, siis Saksamaa ja Poola vahel ei ole piirikontrolli Poola A6 > Saksamaa 11 maanteel ja Poola 10 > Saksamaa 104 maanteel.

Palju õnne
 
Top