Question P2P amfetamiinsulfaadiks Leuckaert Wallachi reaktsiooni kaudu! Kas keegi oskab mind palun aidata?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Tere kõigile,

Ma leidsin stabiilne allikas P2P Hiinast see on ainult 350USD / L ja see on tõesti selge värvitu õli ei ole oranž, kollane või märk lisandeid ja selle lõhnab natuke nagu lilled ja õunad nagu P2P peaks lõhnama!
Nüüd ma tahan sünteesida amfetamiini sulfaat läbi Leuckaert - Wallach reaktsiooni ma saan aru, et see on 2 sammu reaktsioon nagu te näete lisatud pildil ma olen Hollandist, nii et ma tahan teha seda nagu pilt näitab ''hollandi viis'' H2O-ga, kas keegi võib kirjutada mulle üksikasjaliku sünteesi koos kõigega, mida ma vajan, sest ma ei ole keemik!
ma tahan alustada 100 ML P2P ....
Tänan igaüht, kes osaleb!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kui te olete hollandist, siis minge www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ ostke naatriumborohüdriidi ja redutseerige sellega. te võite ka p2p kasutada borohüdriidiga. amfetamiini osas on juhend, kuidas vähendada p2p wiht naatriumtsüanoborohüdriidiga ja see on isegi nõrgem kui borohüdriid. ja kui teil on halb tulemus saate kergesti sünteesida naatriumtsüanoborohüdriidi naatriumborohüdriidiga. ja ärge kasutage leuckart meetodit selle alati rohkem aega ja saagis imeb 30% on normaalne isegi halb boorohüdriid peaks tegema paremini ja te olete nl. nii lihtne juurdepääs boorohüdriidile ärge raisake oma aega.
 
Top