Question P2NP süntees

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Proovisin sünteesida P2NP-d, kasutades bensaldehüüdi ja nitroetaani, kasutades tsükloheksüülamiini katalüsaatorit. Refluksis seda 6 tundi ja ei saanud midagi. Lihtsalt kollane õlilaadne aine, mis põleb, kui seda põlema panna. Kas keegi oskab mind selles aidata?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Millist temperatuuri kasutasite?
Kas lisasite lahustit?

GEPUpMmWo9
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Juhendis oli ette nähtud, et relfitseerida 60 °C, kuid meie süsteem ei saanud sellega hakkama, nii et temperatuur oli umbes 80 °C . Ja aja möödudes jõudis see 120°C-ni. Me kasutasime kuumutusmantlit, sellel ei ole seadistust temperatuuri reguleerimiseks.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Reaktsioonimassile tuleb lisada isopropüülalkoholi ja kuumutada see 50 kraadini, seejärel panna see sügavkülma, kuni tekivad kristallid.
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid vastamise eest. Kas reaktsioon toimib 50 °C juures? Kas ma peaksin seda 6 tundi 50°C juures refluksida?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Võite kasutada õli- või vesivanni konstantsel temperatuuril 60/80
3 tundi, seejärel eemaldage soojus ja oodake, kuni see jahtub. Eelistatav on lisada IPA-d kaks korda suurema kaaluga bensaldehüüdi
Pange see kristalliseerumiseks sügavkülma
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Näidake pilti oma reaktsioonimassist.
Mõnikord esineb raskusi kristalliseerumisega. Protsessi alustamiseks on vaja jahutada sügavkülmikus ja seejärel lisada kristalliseerumise ergutamiseks tera P2NP.
Mõnikord aitab lahuse valamine klaasist klaasi oksüdeerimiseks.
 

Zeus the chemist

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid vastamise eest. See on minu esimene kord P2NP sünteesida. Ma ei suutnud pilti teha. Ka minu temperatuur ei olnud õige, minu süsteem ei saanud hakkama 60°C konstantse temperatuuriga. Temperatuur oli 80 ° C ja tõusis kuni 120 ° C. See oli konstantne 120°C ja ei tõusnud kunagi üle selle. Kas te saate soovitada paremat sünteesi. Olen valmis proovima, kuni ma saan õige toote.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Vaadake hoolikalt meie videoid P2NP sünteesi kohta
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/1-phenyl-2-nitropropene-synthesis.69/
 
Top