Question Nitrometaani destillatsioon

jzsmluka

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 26, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Olen varem teinud palju keemiakatsetusi, kuid seekord otsustasin murda halba ja kavatsen sünteesida MDMA-d. Mul on MDP-2-P käepärast ja olen otsustanud teha reduktiivset aminatsiooni nitrometaani ja HgCl2-ga. Ma saan osta nitrometaani võistluskütust, kuid selle puhtus on ainult 50%. Kuidas ma destilleerin/ekstraheerin nitrometaani kütusest?
Tänan abi eest!
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Olen nitrometaani mitu korda destilleerinud. Eeldan, et teie kütus on metanoolil põhinev. Saate lihtsa destilleerimisega hakkama, kuid teie saagis on väiksem/on rohkem metanooli. Ma soovitaksin fraktsioonilist destilleerimist, kuna see võtab kauem aega, kuid saab fraktsioonid täielikult eraldada. Ma kasutan 40 cm kolonni ja see sobib suurepäraselt. Alustage temperatuuri madalalt, nii et metanool hakkab just üle tegema. Mine kuni metanooli ei tule enam üle. Siis keerake kuumust üles. Visake esimene osa, mis üle tuleb, ära, sest see sisaldab veel metanooli. Kütused ei sisalda tavaliselt vett, kuid veenduge, et teie seadmed on kuivatatud, et mitte lisada vett, kuna seda ei saa destilleerimise teel eemaldada. Ärge üle kuumutage seda laguneb, kui lähete liiga kuumaks. See toodab hunnik lämmastikoksiidi ja muud bs. Üldiselt üsna lihtne ja hästi käituv ning aseotroop on lihtne eraldada.
 
Top