Question Prekursorite uus põlvkond?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ma tean, et see ei ole paljudele siinsetele inimestele oluline/ei puuduta neid, kuid hiljuti lisas DEA oma "erijärelevalvenimekirja" hulga kemikaale

Nüüd ma tean, et see ei takista pakendite valesti märgistamist, kuid see lisab kodukeemiku jaoks vähem õiguslikku kaitset, kui pakend mis tahes põhjusel konfiskeeritakse.

Kuna minu jaoks on õiguskindlus kõigepealt, teiseks ja kolmandaks, enne kõike muud, on see hävitav uudis.

Mind huvitab, kuhu teie arvates läheb lähteainete tulevik?

Amfetamiini puhul on dietüülfenüülatsetüülmalonaat endiselt hea, nii et seal pole muret. Neid näib olevat lihtne valmistada uusi, nii et ma ei ole väga mures.

Mdma puhul on see keeruline. Kõik glütsidaadid on nüüd ebaseaduslikud. Ma arvan, et 3,4 MD-APAAN on uus tee, sest tundub, et saab osta 3, 4 MD fenüülketonitriili on saadaval.

Mefedrooni puhul on 2 jodo 4 metüülpropiofenoon endiselt lega, nii et see on hea. Ehk on ka teisi gruppe, mida saab lihtsalt lisada ja eemaldada 2 positsioonilt?

Kas on veel mõtteid teiste lähteainete kohta?
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
2chloro4metylenopropiofenone saab kasutada 4mmc jaoks
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ma unustasin kloro sordi! Ilmselt on ka odavam kui jodo. DEA näib olevat üsna aeglane asjade muutmisel, nii et tundub, et parim meetod on muuta üks kemikaal korraga, siis minna järgmise juurde, st kloro, siis jodo, metüülglütsidaat etüülglütsidaadiks jne.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Prekursoriturg võib areneda kahes suunas:
- disainerite lähteained on keerulised molekulid, millest saab saada keelatud aineid (näiteks BMK glütsidaat)
- lähteainete süntees lihtsamatest legaalsetest ainetest (näiteks 4-metüülpropiofenoon, mida omakorda saab saada lihtsamast tolueenist).

Teine võimalus on võimalik, see on lõpptoodete asendamine näiteks analoogidega:
metamfetamiin (fenüülatsetoonist) - 2-fluorometamfetamiin (saadakse legaalsest 2-fluorofenüülatsetoonist).
Mefedroon - 3-kloro-metkatinoon.
MDA - 4-FA (4-fluorobensaldehüüdist)
Näiteid on palju, ja ma arvan, et järgmise kümnendi jooksul on piisavalt ideid õigusaktidest kõrvalehoidmiseks.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Nad lihtsalt tahavad, et töö oleks lihtsam ma mõtlen, et on programmid (saate kontrollida, et nad avaldavad infot nagu ''blabla me vajame mingit tarkvara kataloogi kemikaalide kirjeldusega'' see tähendab, et kui midagi on tellitud, nad klõpsavad seda ja isegi kõige rumalam inimene teab, milleks seda kasutatakse, sest kõik kemikaalid on kirjeldus nagu ''potentsiaalselt ravimit tootev reagent'' jne.
 
Top