Question Vajate abi

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
"Kavatsen kasutada kaltsiumhüpokloriiti ja etanooli kloroformi tootmiseks. Kas võiksite palun anda nõu, kas ma võin neid lihtsalt segada 1:1 vahekorras või on mingeid muid ettevaatusabinõusid? Ma ei leidnud internetist asjakohaseid kasutusjuhendeid. Kas te oleksite lahke ja juhiksite mind protsessi läbi või tõstaksite esile mingeid konkreetseid ettevaatusabinõusid?"
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
MbvCWHVnZY
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Minu kodumaal ei ole võimalik osta atsetooni ja tolueeni, mistõttu kaalun kloroformi valmistamist alternatiivse mittepolaarse lahustina. Kloroformi valmistatakse tavaliselt atsetooni abil, kuid kuna mul puudub juurdepääs atsetoonile, siis mõtlen, kas ma võiksin selle asemel kasutada etanooli ja kaltsiumhüpokloriiti. Kas etanooli ja kaltsiumhüpokloriiti saab kasutada kloroformi valmistamiseks?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Küünelaki eemaldaja võib-olla...! Või isopropanooli oksüdeerimine pole kunagi proovinud seda ainult näinud viiteid
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Seda nimetatakse haloformreaktsiooniks ja YouTube on usaldusväärne allikas. Ainus oht on tugev eksotermiline efekt, mis piirab asju väikeses ulatuses. Nii et proovige hallatavas partiis, mida te ei taha saada, kus kontroll soojuse üle kaob.
 
Top