Question Vajate abi sünteesi valimisel.

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile Olen foorumis uus. Minu küsimus on, milline süntees on teie arvates kõige kasumlikum neist kõigist ja tasub ka proovida? Tänan teid.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

see sõltub teie klientidest või sellest, mida te saate müüa
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
lihtsalt LSA te isegi ei pea sünteesima lihtsalt teha ekstrakti on üsna lihtne ja on nagu veidi nõrgem versioon LSD-st
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Methaquolone (Qualuudes). Selle ühendi kohta valitseb tohutult suur uudishimu. Diskobiskvoodid ja mis seal salata. Samal ajal ei ole ühtegi ümberringi. Mõistlikult lihtne valmistada, kuid nõuab mõju saavutamiseks suuri annuseid (4-600 mg:s), mis piirab veidi kaubanduslikku elujõulisust.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ma arvan, et kõige kasumlikumad kemikaalid on need, millest enamik inimesi peaks pigem eemale hoiduma (karfentanüül, fentanüül, alprasolaam jne).
Amfetamiin on üsna levinud ja foorumis on palju inimesi, kes saavad teid selles aidata :)
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Etanool on väga lihtne, kääritamise kaudu. Mefedroon ehk metamfetamiin on väga lihtne. Kuid see sõltub ka sellest, mis teil on. DMT-d saab teha trüptamiinist üheastmelise reaktsiooniga, ma arvan (Seda peaksite ehk kontrollima). Nii et ei saa öelda, mis on kõige lihtsam.
 
Top