Question Looking for a vendor Nabh4,p2np tellimus polland EU_EU , ohutu ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere poisid . Ma elan ja töötan ELis. Ma tahan osta neid kahte ühendit ELis. Kas 10 kg pakendite tellimine nendelt ettevõtetelt ei ole probleemiks? Ma eelistaksin osta õiglaselt liikmelt. kes, hoolikalt pakendatuna ja alati laos, saadab selle mulle salaja
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10kg otse? selle riskantne imo, teil on võltsitud nimi, võltsitud ID-kaart või smtg, et olla anonüümne? teil on anonüümne aadress ect?

Minu jaoks on vaja, enne tellimuse esitamist, et näha, milline muutuja võib sind avalikustada, pead nägema iga muutuja ja näha igat viisi, kui sul ei ole võltsnime, nad võib-olla saavad sind jälgida või smtg, kuid kui nad jälgivad sind, paned võltsaadressi? sul on peidukoht, kuhu oma asju peita? sul on vabandus oma keemiakraami jaoks? sa oled politseile teada?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, kõigepealt järgige meie reegleid ja ärge postitage sama küsimust mitmes teemas. See on rämpspost.
Teie küsimuse kohta külastage BB Listing ja küsige tarnijatelt. ELis on mitu P2NP ja NaBH4 tarnijat.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Leidsin ideid salajase kättetoimetamise, võltsaadressi kohta, paljud inimesed kirjutasid foorumis oma kogemustest. Tahaksin pigem korralikku eraisikut (EL) siin foorumis, kes omab ja müüb seda. keegi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kõik müüjad BB loetelus on korralikud. Võite küsida neilt otse reaktiivide surnud tilkade või võltsitud adresseeritud. Olen kindel, et nad annavad teile väärtuslikke nõuandeid.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Vabandust, et ma ei saanud oma teist küsimust kustutada. tänan teid vastuse eest.
 
Top