Question Metamfetamiini süntees atsetaminofeenist?

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi on kunagi proovinud sünteesida metamfetamiini atsetaminofeenist, ma vaatasin erinevaid opioode ja sattusin atsetaminofeeni. Need kaks ainet on väga sarnased, kas keegi teab, kuidas sünteesida metamfetamiini atsetaminofeenist?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
N-(4-hüdroksüfenüül)atsetamiid ei ole ketoon, see on amiid, sest NH-rühm on süsiniku asemel NH-rühm. Lisaks on aromaatses benseenis hüdroksiidrühm. See ei ole fenüül-2-propanoon, mis on ketoon. Kui te ei tea orgaanilise keemia põhitõdesid, minge tagasi keemiaklassi. Sa ei tea isegi, mis on stimulandid ja opioidid! Sa oled nii rumal, et paned elavhõbeda vähem rumalaks.
 

Waltuh Black

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma olen siin , et õppida orgaanilist keemiat, mul ei ole juurdepääsu sellistele klassidele
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
WABnJxP2uj
OH-osa teeb sellest äädikhappe, NH2-osa teeb sellest atsetamiidi ja CH3-osa teeb sellest atsetooni. Kui lisada aromaatne benseeniring, oleks see fenüülatsetoon. Orgaanilist keemiat on hea õppida. Aju on hea teadmistega toita. Teadmised annavad sulle saavutustunde, kui sa teed katseid või õnnestub midagi. Breaking Bad on lahe seriaal. Ta keedab narkootikume ja tapab oma vaenlasi ning lahustab laibad spetsiaalses happes. Kiirus on vinge.
 
Top