Question Metamfetamiini kristalliseerumise protsessi küsimus?

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Vaatasin onu festi 3. osa kokakraaniga, kui video lõpus lõikab see ära, enne kui ta saab toote kristalliseeruda. Kas keegi teab, millist protsessi ta kasutas või milline protsess töötab?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ma olen siin vaid vastuse saamiseks. Eile puhastasin mõned, purustades seda ja pestes seda 100% atsetoonis oma Buchneri lehteris, siis keetsin veidi destilleeritud vett ja pipetisin seda, kuni kõik lihtsalt lahustub. Siis tuumasin veidi atsetooni, et see kuumaks saada ja lisasin seda tilgakalt segule, mis istus pannil, milles ma vett keetsin (kahe katla stiilis), kuni see muutus häguseks. Siis lisasin veel mõned tilgad vett, kuni see selgines. Siis panin kaane purgile ja mässisin selle rätikuga jahtuma. va pärast paari tundi läks see külmikusse. Enne magamaminekut panin selle sügavkülma. Täna hommikul oli see külmunud muda, mis ei olnud tegelikult eraldatav, seega soojendasin seda ja aurustasin kogu vedeliku ära. Lasin sellel tahkuda ja kraapisin selle purgist välja fooliumile ja panin selle lambipirni alla. See, mis mul nüüd on, on amorfsed kristallilised sõlmed, kuid see kaotas 23% oma kaalust ja maitseb palju paremini ja teeb sind kergemini kõrgeks.
Kokkuvõte; atsetooniga loputamine oli mõistlikult tõhus ja ümberkristalliseerumine oli kasutu.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ph 5, atsetoon 99% hcl-ga ja jätke nädalaks. kristallid moodustuvad, see töötab suures mahus.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kas sellest saavad suured kristallid või jäävad need mikrokristallideks?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Mitte väga suur, kuid mitte väga väike, see muutub jääkristallideks. pärast seda, kui te kuumutate seda muutub kivivalgeteks kristallideks, big enought, mida costumer poolt õnnelikuks:)
 
Top