Question Mefedroon vs. kokaiin, turutarkus?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nii et USAs võin kergesti öelda, et enamik ei ole mefedrooni kuulnud, rääkimata selle proovimisest. See tundub siiski potentsiaalne konkurent kokaiinile.

Minu küsimused on, kuidas saada üle inimeste hirmust tundmatuse ees, "disainerdioksiini" halvast nimest USAs ja teha mefedroonist USAs potentsiaalne turg?

Tundub, et see on valimiseks küps. Ükski narkokoer ei testi mefedrooni. Ühtegi käepärast füüsilist testi (neid, mida politsei kaasas kannab) ei ole veel käepärast. Teil on natuke aega, kui see on mõttekas, enne kui suured silmad tulevad otsima.

Ainus võimalus, mida ma suudan välja mõelda, on pakkuda head toodet ja saata inimestele hulgaliselt proove, näiteks sadu, nii et inimesed saaksid seda proovida ja maitsta. Pealegi, kui elukallidus on selline, et kui see on taskukohane, siis on inimestel palju suurem tõenäosus seda nautida.

Mõtteid?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Te ei pea pakkuma nii palju Proovid kohalikul tänavaturul. Teie kliendid tunnevad üksteist. Kui üks ütleb seda teistele selle eough. kui te arvate, et teie kraam on salvestada anda oma sõpradele test. Nad räägivad üksteisega ja ühel päeval väga uued kliendid tulid teie juurde.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
4-MMC ei ole sama mis kokaiin.
Insufflatsiooni korral on sellel stimuleeriv toime, millel on väga suur korduvannustamise sund, kuid väga sujuv toime.
Suukaudselt tarbituna on sellel palju tugevam empatogeenne komponent ja madalam korduvkasutamise kompulsiivsus.

On uuringuid, mis näitavad, et 4-MMC segamine amfetamiini, metamfetamiini ja MDMA-ga suurendab märkimisväärselt nende kõigi neurotoksilisust.

4-MMC tuleks positsioneerida eraldiseisva, õrna asendusena, MITTE AUGMENT, lühiajaliseks purskekasutuseks (nädalaõhtud?) ja MDMA vähese kohustuse asendajana.

Žürii on ikka veel välja hwo ohtlikud need ained on, nii et massiivne müügi tõus teie piirkonnas võib aidata anda tagasisidet selle kohta.

Nagu @xile ütleb, andke mõned proovid välja, need inimesed levitavad sõna.
See on lõbus, madala kohustusega toode, mis sobib puhtalt samasse ruumi kui koks, kuid maksab vaid murdosa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ma mõtlen väga tõsiselt, kust ma neid hankin. Kellelgi ei ole seda ja lähteaineid on raske saada. Kokaiini puhtus on seal, kus ma olen, uskumatult ebausaldusväärne. 100 $/g on korraliku kokaiini eest vargus ja kui inimesed ütlevad mulle odavamat hinda, siis ma lihtsalt loobun, sest ma tean, et see on prügi, ilma et ma vaataksin.
On aeg kokaiini asendamiseks. Eriti selline, mida saab suitsetada ja millel on uskumatu eufooria. Ma istun siin ja teen 5-10 hotboxi stiilis ripsu sellest metast korraga ja see ei konkureeri eufooria osakonnas 1 hit crackiga
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
palju rohkem sarnast tõelist kokaine võib olla 4fluorocaine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jah ja minu uuringute põhjal võib mõningane elementaarne tsink ja väike kuumus seda dehalogeenida. Väga tõenäoliselt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Jah, neid grignardeid on lihtsam hankida kui neid teha 🤷kui sa tabad arekoliini (primaarne alk. betel pähklis ) muutub see "kokaiini analoogiks" arvake, mis?! Sa võid mõelda "shit man, nimetage kokaiini analoogid peast? Uh WIN 35... UH, GRW🤔.. TROPARIL! 4-FLOURO-KOKAIIN...".
See on paxill🤷 aga kas teadsid nad (keemikud ect.) Põhinevad oma 5ht tagasihaarde inhibeerimise mõõtmised otseseks võrdluseks peroksotiiniga (paxill) see on standard, millega võrreldakse kesknärvisüsteemi ravimeid
 
Top