Question Mefedroon USAs?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Kas mefedroon on USAs levinud?

Ma isiklikult ei ole kunagi näinud, et seda pakutaks tänavamüüjate poolt, kuid olen kindel, et seda ostetakse internetis.

Tundub, et inimestele see esialgu ei meeldiks, kuna see tundub olevat "uurimiskemikaal", kuid kui hind oleks õige ja tasuta näidiseid pakutaks, meeldiks see inimestele kindlasti.

Tundub lihtsalt, et see on kasutamata turg.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Sama palju inimesi viis A-pvp flaka ja nüüd im florida on epideemia.
Mephedron oli bathsaltsis
4mmc on nagu mdma ja kokaiini segu.
1g võib müüa 100$ eest
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nõustuge oma väitega, et tegemist on kasutamata turuga. Sellel on madal tootmiskulu ja kokaiinile sarnane toime, lihtne süntees ja mitte kallid lähteained. Võite müüa seda 30-35 $ / g ja saada tohutut kasumit.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ei ole siin vaadanud, kuid bromo 4 metüülpropiofenooni hind ei saa olla rohkem kui pmk EthGly, või? Sain kilo seda 300i eest, ma kujutan ette, et 4mmc lähteaine on pigem 200i.

Mõtlesin, et hinnaklass, ehk 40 grammi kohta. 60 tundub natuke kõrge, selles mõttes, et tundub, et selle võib kiiresti läbi põletada, isegi ise.

Ma sain kunagi head kokaiini 60 grammi eest ja jagasin selle sõbraga üheks ööks. 30 oli mõistlik summa, aga see hoidis meid ainult umbes kaks korda nädalas maksimaalselt. 40 grammi eest oleks sarnane kasutamine palju rohkem, nagu 3 või 4 korda nädalas, ja see on hea äri. Lihtsalt arvamus küll.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vaadake hindu ümber Loetelu. Võite toota seda üksi üsna suures mahus lühikese aja jooksul. Te ei vaja suurt laborit. On ainult üks puudus, et 2-bromo-4'-metüülpropiofenoonil on tugev lõhn.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Sama süntees on nagu bk mdma nagu mmc, kuid u kasutada teisi üks lähteaine bk-mdp2p
 
Top