Question Maksimaalne suurus süntees/tootmine ühele inimesele?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Mind huvitab, kui suur võib olla ühe inimese laboratoorium ja milliseid koguseid ta suudab kaalult käsitleda, kui palju on ainult üks inimene. Amfetamiinid konkreetselt

On olemas vana, kergesti leitav netileht metamfetamiini suures mahus valmistamise kohta, mis tundus, et saab hakkama paari kiloga korraga.

Huvitav, kui suureks saab ilma mootoriga varustuse, nagu kahveltõstukid, ja klaasist või terasest reaktoritega.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Jeesus Kristus, kust kõik need inimesed tulevad?

Kas teil on mingeid tööalaseid kogemusi?

Teie küsimused sõltuvad töö tegijast.

Üks inimene saab hakkama ainult 100g teine 2kg.

Lihtsalt hakka lugema proovides ja saad teada.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ma mõtlen, et see sõltub muidugi inimese kogemustest, teadmistest jne. Kuid mingil hetkel tekivad füüsilised piirangud, mis nõuavad kas rohkem inimesi või mootoriga seadmeid.

Et olla ehk täpsem, eeldades, et keegi on keskmine keemik, milline on üldine maksimaalne suurus, millega saab sünteesi käigus toime tulla? Minu otsingute põhjal tundub, et see on paar kilo.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Kõik sõltub muidugi teadmistest, sünteesi meetodist ja lähteainetest. Ühe päevaga saab valmistada nii 100g kui ka 100kg.
Seetõttu peate olema konkreetne... millised ruumid teil on ja milline on teie eelarve, et investeerida lähteainetesse ja seadmetesse.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ma annan teile selles osas eelise.

Näiteks mina ise ei ole keemik. Kuid minu igapäevatöö nõuab minult väga organiseeritud, iseseisvat ja kõrget haridust.

Oma praeguse seadeldisega suudan ma toota 1,5 kg päevas.

Kui ma investeeriksin suuremasse laborisse, kus oleks rohkem seadmeid, keemilist reaktorit mitte arvestades, siis võiksin toota 5kg iga kord.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sõna otseses mõttes tonnides, kui teil on ruumi mitmekorruselise 2-4-tonnise reaktori jaoks. te peate siiski olema heas vormis, see on palju trepist üles ja alla ainuüksi.
 
Top