Looking for a vendor LSD müüja Šveitsis

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hei, poisid
Ma otsin LSD-endori LSD jaoks Šveitsis. Peab aktsepteerima bitcoini või sarnaseid cryto'sid. Jaotus posti teel (Šveitsi sees, mitte välismaine laevandus).

Kuidas/kuskohast ma saan kedagi leida? Kas on olemas koht, kus ma saan kohtuda müüjatega kõikjalt?

Tänan teid.
HansliHansli
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Ma ei saanud täpselt aru teie taotlusest - kas otsite LSD-d Šveitsis asuvatele LSD müüjatele või küsite, kust saab LSD-d leida / osta Šveitsi müüjatelt?
 

hanslihansli

Don't buy from me
New Member
Joined
May 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Soovin osta Šveitsi müüjalt
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Kas proovisite juba müüjaid kõige levinumate DNMide kohta? Ma ei testinud nende blottereid hiljuti, kuid praegused müüjad on tuntud mitmete teiste legaalsete toodetega, tavaliselt on LSD Blotterid legaalsed - ei ole suurt kasu võltsitud blotterite tegemisest LSD analoogidega (kõigi analoogide tühi keelamine sõltumata Šveitsist) või nagu mõned hämarad müüjad tegid mõned aastad tagasi, pannes LSD asemel NBOME.

Blotterid on niikuinii nii lihtne varjatult, et ma ei näe suuri probleeme teistest ELi riikidest tellimisel, täiesti lame ümbrik, mis sisaldab blotterite lehte.. sai naeruväärselt väikese protsendi, et neid pealtkuulatakse.
 
Top