Question LSD labori seadmed?

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tere!
Kas te oskate mulle soovitada LSD tootmiseks vajalikke laboriseadmeid?
Tahame lihtsalt arvutada labori loomise hinda.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Korralik magnetiline segamisplaat ja täiendav magnetiline segisti ilma kuumutamiseta ei ole hädavajalik, kuid aitab, pöörlev aurusti ja vaakumallikas on väga soovitatav, tegelikult on vaakum kohustuslik (pehme vaakumi jaoks on olemas veepump või aspirator ja tugeva vaakumi jaoks õlipump, kuid membraanpump on keemia jaoks parim), inertne atmosfäär on samuti hea mõte, et olla ohutu ja saada suurem saagis, klaasitarbed on pikem nimekiri, kuid ma soovitan osta standardkomplekt ja klambritega stendid, mis vajavad siiski eraldi ostetud üldist klaasitarbeid (keeduklaasid ja erlenmeiereid).... see on lihtsalt staraight välja, mida ma saan öelda, ilma et ma oleksin püüdnud laboratooriumi projekteerimisel meticulosity. On ka muid asju, nagu näiteks suitsutuskapuut, mida peaksite konstrueerima, kui te ei taha osta tõelist.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pean rõhutama, et seda ei tohiks proovida esimese keemiaprojektina, sest see oleks tõenäoliselt pettumust tekitavalt ebaõnnestunud ja eelkõige raiskab mõningaid materjale, millega tuleb lugupidavalt ümber käia. On olemas see kaasaegne sünteesimeetod, kuid see vajab siiski üsna mõõdukaid kuni edasijõudnute arusaamu sellest, mida te teete. Ärge unustage mürgisust, õnnetusi, punast valgust ja eelistatavalt kohandatud punast klaasi. CHEM IS TRY, nii et te töötate ülespoole, alustades katseklaasist.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Kui me ostame lühikese tee destillatsiooni, kas me võime vahele jätta pöörleva aurusti? Samuti millised on seadme spetsiifika/võimsus? Kas me ei vaja ka vaakumahju?Täname üksikasjaliku vastuse eest! Väga tänulik!
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
vaakumahjud on äärmiselt kallid ja nende vajadus on kergesti ümber töödeldav, on ka teisi viise, kuidas rakendada vaakumit kuumutamise ajal, kuigi vähem mugavamalt.
Mis puutub pöörlevasse aurustisse, siis need on väga kasulikud, kui käideldakse suuri lahustikoguseid, mis vajavad kiiret aurustamist, kuid sama, mis vaakumahjud: saab ka ilma. Ma looksin kõigepealt põhilabori, millega saate teha reaktsioone argooni või lämmastiku all, ja alles siis, kui olete oma protsessi tõhustanud, et seda kallimate seadmetega suurendada.
 
Top