Question Kadunud

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bro, ma hiljuti võttis huvi keemia vastu, tean väga vähe, ostsin mõned klaastooted ja sellised, , ei huvitanud, kui ma olin noorem, ma dabble siin ja seal teha lämmastikhapet, proovisin kätt paar korda teha met(hävitatud), vaatasin iga videod 20 korda, iga süntees on erinev. Algab enamasti samamoodi, foolium, amalgaam, elavhõbe, p2p lahus, siis muudavad kõik üles hapetega, mis ütles, kuidas saada kristalliseerumise osa, keegi ei lõpeta kunagi videot killustikuga, ainult valge toode. kuidas sa saad killustikku? Jah Im nii suur algaja, enamik naerab, aga kuidas sa saad need kuradi killud?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ärge kartke, siin on näide. see on metkatinoon, kuid see toimib samamoodi metamfetamiiniga. esialgsel isoleerimisel tuleb teie hüdrokloriid tõepoolest alati pulbrina välja, ümberkristalliseerimine, nagu näete alloleval lingil, tuleb teostada pärast filtreerimist ja esimese saagi kuivatamist.
Pidage meeles, kui räägime MA-st, et ainult D-isomeeril on õige kristallstruktuur suurte kristallide moodustamiseks. hüdrokloriidi raseemiline segu ei moodusta kunagi nii ilusaid kristalle kui isoleeritud D-isomeer.
Ka sinu materjalide lühinimekirjas puudub vist metüülamiin, kui sa lihtsalt unustasid või oled proovinud ilma selleta idk, aga mina prooviksin koos :^)

 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
milline isomeer saab nii tehtud 4mmc?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sarnaselt 4 MMC on ka kiraalne süsinik ja eksisteerib isomeeride paarina pärast sünteesi tuntud ja tavapärastel viisidel. on olemas kirjandus, mis kirjeldab lahustamist, ma ei tea, mis viisil, kuid ma prooviksin seda pimesi viinhappega või millegi sarnasega, ma võin võib-olla kaevata mõned artiklid hiljem täna õhtul, kui mul on aega.
Mis puutub efekti, siis S-isomeer tundub olevat 50x serotonergilisem, kristallstruktuuri kohta ei oska ma midagi öelda, võib-olla uuri ise välja ja ütle meile.
 

alpha2222

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
aitäh,Jälgisin videot reduktsioonireaktsiooni, teha p2np lahus 5 grammi p2np 50ml alkoholi 20 gaa, naatriumhüdro. 25g 75ml veele, foolium elavhõbedanitraat, teha amalgaam, valada lahusesse, kui lahus valmib, lisada leeliselahus lasta istuda, tõmmata selge, siis tuua ph 6, lisades veevaba atsetooni ja väävelhapet, panna sügavkülma mõneks ajaks tõmmata ja vaakumfilter, kutt videos jättis mõned sammud amalgaami jaoks vahele, kuid arvasin selle osa välja, siin on teine küsimus, ma tellisin mõned lämmastikhappe chemlab ütleb, et see .01 tõend, kui ma segada elavhõbedaga, et saada minu nitraat ei tee midagi, mingit reaktsiooni proovitud kuumutamine tähendab see, et selle lihtsalt ei ole piisavalt tugev, ja veel kord tänan vastates minu küsimustele, ma tean, et see oli chuckle enamik, kuid tõesti hindan seda....
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
oh nii et tegemist on amfetamiiniga, millest me räägime, ok
Siis see muudab minu öeldut.
Proof ei ole hea viis kontsentratsiooni kirjeldamiseks, aga see kõlab nagu oleksite ostnud volumetrilise lahuse, mis tähendab, et see on väga lahjendatud.
Seda saab vältida, kui võtad samaväärse koguse elavhõbeda metalli ja keerutad seda palju 3x3cm alumiiniumruutudega kolvis äädikakeskkonnas, ei kasuta rohkem kui 9% äädikhapet ja lükkad aeg-ajalt oma ruudud alla elavhõbedaga kokku. mõne aja pärast ei tohiks elavhõbedat põhja jääda ja amalgaam peaks olema nähtav.Sel hetkel tühjendate, jätate loputuse esialgu vahele ja lisate ipa ja äädikhappes lahustatud p2np, kui jõuate selleni ja suudate eraldada orgaanilise kihi, siis on soovitatav kuivatada see MgSO4 veevaba või pesta mõne soolveega. veenduge, et teie väävelhape ei ole ka mahuline lahus. kasutage soolade sadestamiseks 1/10 lahust atsetoonist ja happest.
Sadestamiseks võite teha endale teene ja jätta väävelhappe L-viinhappe (veinipood) jaoks vahele. Lihtsalt lahustage tahke L-viinhape alkoholis veidi kuumutades ja kasutage nagu atsetoon H2SO4 lahust. nii saate d-amfetamiini tartraatsoola, mis on farmakoloogiliselt soovitavam enantiomeer. tartraatsoolad on lõppude lõpuks kuivades stabiilsed, vastupidiselt sellele, mida ma varem arvasin.
 
Top