Question Otsite : Fenetüülamiin - Struktuurist funktsioonini, kes on seda saanud?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tere poisid, kas kellelgi on juhuslikult eespool nimetatud raamatu skaneeritud või digitaalne versioon? Või on kellelgi olemas analoogne versioon, mida ta oleks nõus skaneerima?
See väldib kõiki minu pingutusi selle piraatluseks ja ma olen nendes asjades kogenud, seda lihtsalt EI OLE võimalik leida, mis on kahju, sest see on tipptasemel.
Igatahes on see raamat struktuurid isomeeridisaini kohta pärit, koos PiHKALiga, kuid oleks tore, kui oleks olemas ettevalmistavad üksikasjad ja kommentaarid autorite poolt.

Alternatiivselt, kui keegi oleks huvitatud grupiostust, et skaneerida ja avaldada siin, andke mulle teada, kui mitte, siis ma lihtsalt ostan selle ise ja skaneerin selle mingil hetkel.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
https://nachtschatten-science.ch/wp-content/uploads/2017/02/web_vorschau_phenethylamine.pdf

Nautige
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
saatke mulle Bitcoini rahakoti PM
 
  • Like
Reactions: Sue

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Me oleme head. Tänan, et panite selle raamatu minu radarile. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kui raamat on heaks kiidetud, pannakse see üles keemiaraamatukokku
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/phenethylamine-von-der-struktur-zur-funktion.2333/
 
  • Like
Reactions: Sue

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Kena tundub hea viide.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma ei tea seda, kuid minu postitatud allikas on ainult 90+ lehekülje eelvaade :)
 
Top