Looking for a vendor Otsite kokaseemneid või kokalehti

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Teie saagis kokaiini vababaasi ekstraheerimisel kokalehtedest või kokateest on umbes 0,48%.

See tähendab, et te vajaksite veoauto koormate kaupa lehti ainult 1 kg kokaiini valmistamiseks ( +/- 210 kilo 1 kg kokaiini jaoks).
See vajalik infrastruktuur ei ole ilmselt seda väärt.
Mida teevad inimesed, kes Euroopas kokaiini sünteesivad, on kokaiiniga vababaasiga pitsitatud toodete nagu tsement, tekstiil või muu importimine, et siis pitsitatud toodetest vababaas keemilise protseduuriga eraldada.

Teie parim valik on ilmselt leida odav allikas kvaliteetse kokaiini jaoks.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised on saadaval clearnet-poodides ja neid on lihtne saada Peruust läbi tolli, kui olete mitte hispaaniakeelses riigis, kuna see on kommertspakendis ja lihtsalt roheline pulber, mida nad eeldavad, et see on roheline tee. Samuti on see kergesti jahvatatud. Seemneid peaks olema lihtne saada lihtsa google otsinguga, kuna need ei ole enamikus riikides ebaseaduslikud.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Seemneid ja elusaid taimi saate siit - https://www.vreeken.nl/
100% legit ja ei ole pettus, tõeliselt toredad inimesed hea suhtlus ja võttis mul kaua aega, et neid leida. Kahjuks on seemned saadaval ainult üks kord aastas ja sa pead tellima ette, siis tõeline jama natuke on hoida neid elus. Kõik minu 6 seemet idanesid, kuid ma võitlesin nende elus hoidmisega kauem kui 6 kuud, ma kavatsen sõita üle ja osta mõned elusad väljakujunenud taimed.
Mis puutub Coca lehe tarnijatesse, siis ma otsin ka kinnitatud tarnekontakti, kes saab Ühendkuningriiki saata, ma ei ole huvitatud ekstraheerimisest, vaid lihtsalt võimalusest saada mõned.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Täname lingi postitamise eest! Ma olen innukas leidma ka kokalehtede tarnijaid, kes saavad tarnida lahtiselt ja mul on üks juba nimekirjas.
Me võime vahetada infot DM-i kaudu, ma olen avatud!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Palun ärge lihtsalt postitage linke ilma põhjuseta. Lisage kõigepealt link lingikataloogi, oodake, kuni me selle heaks kiidame, ja seejärel avaldage sisemine link kataloogi. Nii saab kogukond hinnata saite ja mõista, kes on usaldusväärne ja kes mitte.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Märgitud! Ja minu vabandused reeglite rikkumise eest, arvasin, et olin kõik foorumi reeglid läbi lugenud. Rohkem ei juhtu.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Palun ärge lihtsalt postitage linke ilma põhjuseta. Lisage kõigepealt link lingikataloogi, oodake, kuni me selle heaks kiidame, ja seejärel avaldage sisemine link kataloogi. Nii saab kogukond hinnata saite ja mõista, kes on usaldusväärsed ja kes mitte.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kena link, DM, kui ostate sealt ja saate, mida tellite! An et olla õiglane ma rikkusin seda reeglit postitades lingi ilma heakskiiduta läbi lisades lingi kataloogi esmalt.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Ma ei teadnud, et see on linkide lisamise viis, vabandan vabanduste eest
 
Top