Question Lihtsalt tervituseks

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Tere koos,

ma jälgin seda foorumit juba mõnda aega, kuid ainult vaikiva lugejana, kes ei osalenud.
Kuna mulle väga meeldib, kuidas see kogukond on arenenud, otsustasin nüüd registreeruda ja võib-olla saada aktiivseks liikmeks.

Mul on juba kogemusi ainete sünteesi alal ja oleksin nõus teisi aitama ja ka ise õppima.

On üks põhiteema (vist ka kõige tähtsam), mida ma ei leidnud veel üheski tuntud kogukonnas ja see puudutab ohutust kemikaalide ostmisel väiksema narkolabori jaoks. Mul on ka kaardistamise taust, nii et ma tean, kuidas luua anonüümne pangakonto, Paypals, postkastid, posti edastamise teenused, firmad jne..... Need aitavad maksta ja ka anonüümselt saada peaaegu kõike, suunates selle läbi erinevate teenuste ja lõpuks saada seda nt võltsitud po box.

Kui oleks huvi selle teema vastu, oleksin nõus kirjutama üksikasjaliku Tutoriali, kuidas saada ja kasutada võltsitud identiteeti meie jaoks... ???

regards,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Tere,

ok, mul on see valmis.
Täielikud juhised, kuidas ja kust saada digitaalne ja/või füüsiline ID, kuidas seda kasutada online pangakonto avamiseks, Paypal, Ebay jne... Ja muidugi, kuidas tellimusi teha ja suunata neid läbi erinevate aadresside ja lõpuks visata neid anonüümsesse postkasti või kättesaamiskoha.

Ma töötan just väikeste paranduste kallal.
Kuhu ma peaksin selle täpselt postitama?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere
Ma olen huvitatud kaardistamisest ja võltskaartide kasutamisest panga eesmärgil,võtke minuga ühendust tagasi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei :) Meie sõber ei olnud online alates eelmise aasta novembrist.

Me ei tea, kus ta praegu veel viibib.

Sellega seoses ei leia te tõenäoliselt kedagi, kes saaks teid aidata võltsitud või varastatud CC-dest raha välja võtta. Üldiselt on carding ka peaaegu surnud tänu 2fa ja muudele turvaelementidele, mis olid mõnda aega tagasi rakendatud.
Inimesed, kes pakuvad teile "töötavaid" CC-sid või midagi sellist, on tõenäoliselt petturid.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere tulemast,

Mul on vaja mõnda töötavat bin, mis töötab täna, enamik neist ei tööta rahvusvahelistes maksetes.

Ma tahan teha makseid Indias ja peamiselt USAs.

Kas teil on mingi idee ?
 
Top