Question javascript opsec

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Tere BB kasutajad!

Ma mõtlesin, milline on parim viis olla turvaline javascript?

(minu arvuti ei suuda qubes'i käivitada, seega palun öelge mulle muid asju)

Jääge turvaliselt!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
See on uskumatult laiaulatuslik küsimus.
PARIM viis on seda täielikult vältida.
See ei ole ilmselt alati võimalik.
Vähendage oma sõltuvust igasugusest skriptimisest ja rakendage standardseid turvalise kodeerimise tavasid kõige suhtes, mida te teete.
Tehke kindlaks, milline on teie ohumaastik - CIA/Mossad leiab tee teie andmetesse, skriptikitsikud võib-olla mitte - kelle eest te kaitsete.
Kus hoitakse tundlikke andmeid, kas need on pärast häkkimist kergesti kättesaadavad?
Vabandust - see ei ole otseselt abiks, sest mul on null ülevaade teie täielikust keskkonnast / kokkupuuteaknast.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
ok tänud vastuse eest! aga kujutage ette: teil pole valikut... mis on teie valik? whonix? vpn? tor? tails?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Minu valik? Ma käivitaksin kõik docker-konteineris ja laseksin konteinerit korrapäraselt roteerida. Käitaksin seda konteinerit turvalises operatsioonisüsteemis - spetsiaalse tulemüüri taga.
Minu teadmised võimaldaksid mul seda kõike käivitada mitmel platvormil, sest ma tunnen seda valdkonda.

Võib-olla ma saan teie küsimusest valesti aru.

Kas sa tahad oma JS-i oma serveris turvata või tahad end kaitsta petturlike skriptide eest süsteemides, millega sa kasutajana ühendud?

Kui see on teine ja teie olemasolev masin ei tööta qubes jaoks (või teil ei ole dual boot saadaval või midagi), siis ma paigaldaksin tails'i usb-pulgale ja bootiksin sinna või käivitaksin tails'i raspberry pi'l või sarnasel ja kaugtöölaua sinna kogu oma ebaturvalise testimise jaoks. Nii et iga kord, kui te taaskäivitate, nullib mis iganes tehti, nii et isegi kui te kompromiteerite masinat halva tegija lingiga, siis lähtestate selle kohe, kui see taaskäivitub.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
aitäh vastuse eest!
ma küsisin seda, sest ma tahtsin kasutada BB-foorumit javascriptiga ja olla siiski turvaline!

(ma loen artiklit Grandthumb123)
 
Top