Question On ohutu anda aadressi professionaalsele müüjale?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Oletame, et ostate mõne grammi kemikaali hästi hinnatud professionaalselt müüjalt oma riigis, kus ei ole võimalik surnud langus.
Jätame tähelepanuta riski, et väike, salajane kiri võidakse konfiskeerida, kui puudub toll.

Siiski on üks probleem, see on ainult ostja jaoks (müüja on ilma igasuguse riskita, sest krüptomakse):

Ostja peab andma müüjale aadressi, et saada kemikaali.
Ma arvan, et see on risk, mis sõltub ainult sellest, kuidas müüja käitleb teavet.

Parim oleks, et pärast aadressi saamist on protsess kiire ja kõik aadressi/nime andmed kustutatakse kohe pärast saatmist.
Kas keegi teab, kuidas seda käsitletakse? Kas professionaalseid müüjaid võib usaldada? Kas on juhtumeid, kus aadressid/nimed on müüjatelt lekkinud?

Suur tänu arvamuste ja kogemuste eest.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Enamiku haarangutest rääkides on eeldus, et müüjad kustutavad aadressid on hopium. Müügin ise, kuid ausalt öeldes on alwys adressid, mida hoitakse kauem, kui ma tahaksin. Tellimuste hilinemine, kadunud pakendid või tollile kinni jäänud pakett võivad olla tegurid, mis panevad teie aadressi isegi üle kuu aja kellegi arvutis istuma. Kujutage nüüd ette, kui tõenäoline on, et müüja hoiab neid andmeid krüpteeritud kujul? Shiny Flakes'il oli see krüpteeritud, kuid parool oli kirjutatud tema magamistoas paberile, nagu näiteks.

Üldiselt on aadressi väljastamine alati leke, ükskõik kuidas seda ka ei käsitletaks.
Kui te läbite protseduuri, et vabatahtlikult lekitate enda kohta teavet, isegi kui see on lihtsalt teie päritoluriik, veenduge, et see ei ole teiega otseselt seotud.

Kasutage võimaluse korral postkaste, võltsnimesid, võltsaadresse või surnud postkaste. Kui te peaksite kasutama oma kodust aadressi ja oma nime, ärge tehke ostu
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Suur tänu täpsustuse eest, Gordon Ramsay,

Tegelikult võiks müüja minimeerida riski mõistlike meetmetega, nagu krüpteerimine või parem hoida teavet ainult minimaalse aja jooksul (seda võiks uuesti esitada ainult siis, kui seda on vaja).
Mis te arvate, kui palju protsenti ostjatest kasutab aadressi, mida saaks jälgida neile? Isegi kasutades tegelikku nime ja aadressi?

Ei ole nii lihtne leida surnud postkasti jne...
Võltsitud isikut tõendava dokumendi saamine? Tõesti, 20$ ostu eest? Võltsitud id ise on suur risk.

Võiks kasutada relay mailerit, mis annab anonüümse aadressi, kuid siiski vajab see relay mailer aadressi, kuhu posti saata. Ma ei ole kindel, kas see lisab mingisugust turvalisust.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ma ei anna mingeid exaxct numbreid, kuid palju rohkem kui te arvate, kasutage nende tegelikku aadressi, potentsiaalselt ka nime :D
Mul on olnud inimesi, kus ma olin peaaegu 100% kindel, et nad isegi olid ise, nende kehaosad või loomad oma darknet-profiilipiltidel.

Sa võid lihtsalt ehitada surnud postkasti tegelikult nii, et sa ei pea seda leidma. Lihtsalt leia mõni mahajäetud aadress ja pane sinna postkast üles.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nende kehaosad... lol, ma ei taha seda näha.

Hüljatud aadressiga võiks olla hea idee, aga paljudes linnades/riikides ei leia sa 200 miili raadiuses hüljatud kohti.
Mul oli varem mõte paigaldada või "kuritarvitada" postkasti suure hulga korteritega majas. Aga neil kõigil on ju majahoidja, kes mõne minuti jooksul eemaldab igasuguse röövelliku postkasti.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Käsi on see, mida ma mõtlen :D
Aga ma olen hiljuti näinud teemat, kus see mees, kellel on kõige koleda tagumikuga sõbranna, saaks 500EUR..te ei usu, kui paljud inimesed postitasid oma sõbrannale tõestussildi kirjutatud tagumiku :D :D

Vaadake, mida Frit Buchner äsja kirjutas :)
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Peab olema mõni müüja, keda võib usaldada, et nad vähemalt krüpteerivad teabe turvaliselt, eks ole?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Muidugi, kuid ma#d ikka lihtsalt ei kasuta oma täielikke tegelikke üksikasju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Saatke see oma aadressi viimase elaniku nimi? See annaks teile vähemalt ühe taseme eitamisvõimaluse. Ma saan posti 5 viimaselt elanikult. Ametiasutuse seisukoht on, et ma pean kirjutama sellele saatjale tagasi, kui ma tahan, et nad selle tagasi võtaksid, ja kui isik ei jätnud edastamisaadressi, peavad nad selle kätte toimetama, isegi kui nad teavad, et seda isikut enam ei ole siin
 
  • Like
Reactions: vis
Top