Question Kas redditi müüjad on usaldusväärsed?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pealkiri on see, mida ma tahan öelda.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma ei usaldaks kedagi, kes tegeleb otse, enne kui teil on PIKKUVÕTTEVÕTTE.
Ostke neilt turult eskroogiga, et te ei kaotaks raha, kui nad ei tarnita.
Breaking Bad on eskrooteenus kõik hea saadaval tootjate kaudu siin.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Ärge usaldage kedagi. Eriti online-müüjaid.
Mind on 5 korda petetud. On mõned näpunäited, mida ma võin selle kohta anda.
* Ärge kunagi kunagi ostke veebist. Kui ostate kasutage eskrooni.
* näost näkku tehingud, ärge andke raha enne, kui te ei ole asju kontrollinud.
Nad ilmselt ütlevad, Im kavatse võtta kraami stash ja tuua teile. ja nad
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Vabandust, et ma ei saa oma sõnumit muuta. siin on ülejäänud tekst.

Ärge usaldage kedagi. Eriti online-müüjaid.
Mind on 5 korda petetud ja kaotanud palju raha. On mõned näpunäited, mida ma võin selle kohta anda.
* ärge kunagi ostke kunagi internetis. Kui on vaja, kasutage eskroogteenust. Tõenäoliselt nad ei taha kasutada escrow'd.
* näost näkku tehingud, ärge andke raha enne, kui te ei ole asju kontrollinud.
- Nad ilmselt ütlevad, ma võtan kraami stashist ja toon sulle, anna raha kohe ja sa ei näe seda meest enam.
- Nad võivad anda teile koti vale kraamiga. lõhnata või maitsta enne raha andmist.
- ärge näidake oma raha või rahakotti enne, kui te olete 100% kindel, siis andke raha.
- mõnikord ütlevad nad, et see on 60$, siis nad alati tõstavad hinda. ärge kunagi laske neil seda teha.

Ma kogesin kõike seda. Isegi ma tulin siia, et leida korralik müüja, kuid ma ei suutnud. Sest müüjad ei usalda kedagi. Nii et te peate tegema sama.

Mida te saate teha?

Proovige leida inimene, kes tunneb kedagi, ainus viis on see. Muidu on see peksmine õhku.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Jah,ma ei taha diskrimineerida,itaallased Euroopas eelistavad prostituute,ilmselt oma kogemuse tõttu
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dude, sa varjasid oma profiili, kas sa oskad mulle soovitada müüjat, kes saadab tr lsd jaoks?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Jah! Absoluutselt! Nagu need mustad tüübid, kes seisavad Amsterdami iga kanali silla lõpus! Täiesti. Investeerige nendega Bitcoini, kui te narkootikume duubeldate, see on soodne!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ei. Ebausaldusväärsed ja enamasti rumalad inimesed seal. Piisavalt rumalad, et petta inimesi, kes tahavad lihtsalt lõbutseda. Üldiselt peaksite kõike, mida redditil näete seoses keemiaga (narkootikumidega seotud), suhtuma soola teraga. Ma ise ei ole kunagi kohanud kedagi, keda ma usaldaksin piisavalt, et saata suuremaid summasid millegi eest, olgu see siis narkootikumide, kemikaalide või seadmete eest sellel platvormil. Sul ei ole seal oma raha eest mingit kindlustust ja igaüks võib sulle kõike öelda.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Mõnikord panen Redditisse reklaami, mitte kõik Redditi tarnijad ei ole petturid, enne nende usaldamist peaksite alustama proovitellimustega.
 
Top