Question Kas tõesti on kasulik teha oma keemilisi lähteaineid ise?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma näen, et keemilise lähteaine valmistamiseks on vaja palju keemilisi reaktiive, nii et ma ei tea, kas see on seda väärt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
See. See küsimus, see kommentaar, see on lihtsalt nii üldine, et ma kaalusin sellele postitusele vastamist, kuid igaüks teab vastust. Jah. Ei. Võib-olla. Nii et 🤔. Te ei taba mind kloroformi ostmast ja te ei taba mind ka D-viinhappe valmistamast 😜
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kas teie arvates tasub lüserghapet (CAS: 82-58-6) ise valmistada?
Ma vajan seda lüserghappe dietüülamiidi (CAS: 50-37-3) keemilise sünteesi lähteainena.
Kuid ma näen, et see on väga keeruline protsess ja selleks on vaja palju keemilisi reaktsioone ja keemilisi reagente.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
See on tegur nr 1. Kättesaadavus. On lähteaineid, mis on väärt rohkem kui kuld, sest ma ei ole seadistatud lämmastiku atmosfääri või 10 atm. Kui rõhk. Need samad kemikaalid ei ole nii väärtuslikud kellelegi, kes on.
Kui te ei tea midagi keemiast, on need pseudoefedriini tabletid väärtuslikud, kuid kui te teate, kuidas teha P2P-d, ei ole need üldse väärtuslikud. Ma olen kaalunud võimalust teha toote asemel reaktiive ja lähteaineid, kuid see on palju rohkem nišiturgu ja see on otse kooskõlas valmistoodete valmistamisega kasumi / ohu skaalal.
Kui mul ei oleks kodus absoluutselt midagi muud, siis ma ilmselt kasvataksin L-pac'i jaoks pärmi suures mahus või kasvataksin mooni, efedra, khati või muud sellist asja
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ei selle lihtsam lihtsalt osta lähteaineid Hiinast nagu näiteks P2NP maksab sama palju nagu nitroetaan ja sa saad lähteaine ei ole eelkursor nagu nitroetaan.
 
Top