Question kas on võimalik saada ravimikeemikuks, kust alustada/või õppida, kuidas õigesti lõigata

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hi seal im uus selles grupis im otsin alustada laboris California ja oli wonderung kui tema possiable ambitsioonikas õppija teha amp.,mdma,benzo ja õppida, kuidas segada ravimid proply... näiteks mul on üks mold alprazolam kuidas ma tagada, kui ma lõigata see 2mg baarid, et iga väike tera on aktiivne on olemas võimalus märg segada koostisosad, et tagada iga baar on 2mg
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tõenäoliselt ei tohiks te oma asukohta postitada...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Ainult minu Busines costumers bro. On olnud äri pikka aega, nii et see on raske rääkida keegi keeruline ilma minu teadmata ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hi,sorry ma ei ole vastus you.just tahtis öelda im samas positsioonis here.I on tunnustust inimestele, kes on ajendatud õppida,loodan, et sa saavutad oma eesmärgi.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (See ei ole lisa, seda kasutavad lihtsalt paljud minu tuttavad oma isiklike projektide jaoks) see on üsna hea kombinatsioon, mis teeb pillid väga järjekindlalt välja. Võite kasutada ka mikrokristallilist tselluloosi vähem optimaalsete tulemuste saavutamiseks, kuid madalama hinnaga. See oleks hea teie proovisõiduks.


  2. Kaaluge antud kogus (ütleme 50 grammi) segu ja pressige seda (wdym lõigatud, baarid pressitakse pillipressidega, mitte lõigatud), kuni midagi ei jää järele.
  3. Kaaluge kõik toodetud pillid välja ja jagage see pillide arvuga. Nüüd teate, kui palju üks baar kaalub ja kui palju läheb pressimisel kaduma.
  4. Nüüd lihtsalt lahutate baari kaalust toimeaine (st Alp) kaalu.
  5. Korrutage tablettide arvuga
  6. Substraheerige lähtesegu kogusest
  7. Nüüd teate, kui palju igat ravimit oma kaussi panna.
  8. Kasutage silikoonspaatlit, et siluda ja segada vastu kausi külge
  9. Tehke seda vähemalt 15 minutit
  10. Täitke oma segu ja vajutage


Ja jah, ma olen teadlik, et seda võiks teha lihtsamalt, aga ma tegin selle siin teadlikult nii lihtsaks kui võimalik.

Vastuseks ülejäänud küsimusele: Õppige, kuidas teha DMT ekstraheerimist. Seejärel õppige, kuidas teha Changa & DMT vape-mahla. Kui olete selle teinud, õppige, kuidas teha GHB-d.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,739
Points
113
Deals
1

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ta küsis, kuidas õppida, kuidas saada ravimikeemikuks, ja kuna ta teab väga vähe, soovitasin seda alustada.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ma alustasin amfisulfaadiga, kuid ma veetsin palju tunde lugedes kõike, mida ma võisin salakeemia kohta lugeda
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Kui soovite teada, kuidas sünteesida ravimeid alustada orgaanilise keemia raamatuid algajatele,õppida kui õppida rohkem ja te teate kõike, mida vajate,lugeda bbgate,rääkida kogenumate keemikutega,lugeda teisi foorumeid ja reddit,võib-olla rodium arhiiv erowid kuid olge ettevaatlik nende sünteesi panna seal
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere mul on e küsimus mul on 1 kg bmk 5449-7-1 pulber kuidas ma saan teha p2p off itt keegi aitab minu palun? Tänan
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Küsimus kas ma saan ise teha e refluxcondser nii jah kuidas ma saan seda teha aitäh juba
 
Top